Bronzos medaliai atiteko Rusijos porinei dvivietei - Artiomui Kosovui ir Dmitrijui Chmylinui, kuris nuo lietuvių atsiliko 2,82 sekundės.

Už prizininkų pakylos liko finale irklavę ukrainiečiai (6:30,78), britai (6:41,96) bei italai (6:42,62).

Sekmadienį dėl Senojo žemyno pirmenybių medalių taip pat kovos vienvietininkai - dukart pasaulio jaunimo iki 23 metų čempionė Donata Vištartaitė ir Mindaugas Griškonis.

M.Griškoniui - Europos pirmenybių auksas, D.Vištartaitei - bronza

Antrą Senojo žemyno pirmenybių auksą per savo karjerą (pirmas - 2009-ais) iškovojo vienvietininkas Mindaugas Griškonis, kuris finale aplenkė visus penkis varžovus, o 2000 m distancijoje sugaišo 7 minutes 02,74 sekundės.

Sidabro medalis atiteko vokiečiui Falko Noltei, o bronza tenkinosi kroatas Mario Vekičius.

1. Mindaugas Griškonis (Lietuva) - 7:02,74
2. Falko Nolte (Vokietija) - 7:04,99
3. Mario Vekič (Kroatija) - 7:08,17
4. Michal Sloma (Lenkija) - 7:12,41
5. Denis Pribyl (Rusija) - 7:17,15
6. Mitchel Steenman (Olandija) - 7:25,07

Vienvietininkių pagrindiniame finale trečia sekmadienį finišavo ir bronzos apdovanojimo savininke tapo Donata Vištartaitė. Dukart pasaulio jaunimo iki 23 metų čempionė D. Vištartaitė finale 2000 m distanciją įveikė 8 minutes 02,46 sekundės, aplenkė tris varžoves ir pralaimėjo tik čekei Mirkai Knapkovai bei rusei Julijai Levinai: