Rungtynių pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo - sužaidus vos 10 minučių Gervinho nestipriu, bet tiksliu smūgiu išvedė "Arsenal" į priekį 1:0. Nors 25-ą minutę Yakubu po aštraus perdavimo techniškai grąžino pusiausvyrą, 34-ą minutę galingu šūviu iš maždaug 16 metrų Mikelis Arteta leido "kanonieriams" pelnytai laimėti pirmą kėlinį.

Tačiau po pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. Sužaidus vos kelias minutes po baudos smūgio nestipriai skriejęs kamuolys atsimušė į gynėjo Alexo Songo kojas ir įskriejo į "Arsenal" vartus. Be to, netrukus Yakubu išvedė šeimininkus į priekį, o 68-ą minutę greita "Blackburn" ataka baigėsi perdavimu iš krašto ir dar vienu apmaudžiu gynėjo, šį sykį Laurento Koscielny, įvarčiu į savo vartus.

Arsene'o Wengero auklėtiniai nepasidavė ir užgulė Steve'o Keano vadovaujamos vienuolikės vartus, tačiau Marouane'o Chamakho įvarčio galva nepakako - "Blackburn" šventė pergalę, leidusią sumažinti spaudimą daug kritikos susilaukusiam Keanui.

Rezultatas

"Blackburn" 4 - 3 Londono "Arsenal"

10' [0 - 1] Gervinho
25' [1 - 1] Yakubu
34' [1 - 2] Mikelis Arteta
50' [2 - 2] Alexas Song (į savus vartus)
59' [3 - 2] Yakubu
68' [4 - 2] Laurent Koscielny (į savus vartus)
85' [4 - 3] Marouane Chamakh

Liverpulio „Everton“ 3 – 1 „Wigan“

31‘ [0 – 1] Franco Di Santo
33‘ [1 – 1] Phill Jagielka
84‘ [2 – 1] Apostolos Vellios
90‘ [3 – 1] Royston Drenthe

„Bolton“ 1 – 2 „Norwich City“

37‘ [0 – 1] Anthony Pilkington
42‘ [0 – 2] Bradley Johnson
64‘ [1 – 2] Martin Petrov (iš 11 metrų baudinio)