Vis dėlto 92-ą minutę po kampinio milanietis Thiago Silva galva spėjo išlyginti santykį 2:2. Kitame šios grupės mače Plzeno „Viktoria“ ekipa iš Čekijos taip pat sužaidė lygiosiomis 1:1 su baltarusių Borisovo BATE klubu.
Kitose įdomesnėse rungtynėse anglų Londono „Chelsea“ klubas 2:0 nugalėjo Leverkūzeno „Bayer“ komandą, Vokietijos čempionė Dortmundo „Borussia“ sužaidė taikiai 1:1 su Londono „Arsenal“ futbolininkais.
Nikosijos APOEL ekipa namuose palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ klubo pasipriešinimą, nors buvo atsilikę nuo varžovų 0:1.
Rezultatai:
E grupė:
Londono „Chelsea“ (Anglija) 2 - 0 Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija)
67' David Luiz [1 - 0]
90' Juan M. Mata [2 - 0]
„Genk“ (Belgija) 0 - 0 „Valencia“ (Ispanija)
E grupės turnyro lentelė:
1 | Chelsea | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 3 |
2 | Genk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 1 |
2 | Valencia | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 1 |
4 | Bayer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | 0 |
F grupė:
Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) 1 - 1 Londono „Arsenal“ (Anglija)
42' Robin van Persie [0 - 1]
88' Ivan Perisič [1 - 1]
Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 0 - 1 „Marseille“ (Prancūzija)
51' Lucho Gonzalez [0 - 1]
90' Rod Fanni („Marseille“) - raudona kortelė
F grupės turnyro lentelė:
1 | Marseille | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | 3 |
2 | Arsenal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 1 |
3 | Borussia | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 1 |
4 | Olympiakos | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | 0 |
G grupė:
Nikosijos APOEL (Kipras) 2 - 1 Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)
63' Konstantin Zyrjanov [0 - 1]
73' Gustavo Manduca [1 - 1]
75' Ailton Jose Almeida [2 - 1]
76' Bruno Alves („Zenit“) - raudona kortelė
FC „Porto“ (Portugalija) 2 - 1 Donecko „Šachtar“ (Ukraina)
12' Luiz Adriano [0 - 1]
28' Hulk [1 - 1]
51' Laube Pinheiro Kleber [2 - 1]
10' Hulk („Porto“) nerealizavo 11 metrų baudinio
40' Jaroslav Rakickij („Šachtar“) - raudona kortelė
80' Dmitrij Čigrinskij („Šachtar“) - raudona kortelė
G grupės turnyro lentelė:
1 | APOEL | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 3 |
1 | Porto | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 3 |
3 | Šachtar | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 0 |
3 | Zenit | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 0 |
H grupė:
„Barcelona (Ispanija) 2 - 2 „AC Milan“ (Italija)
1' Alexandre Pato [0 - 1]
36' Pedro Rodriguez [1 - 1]
50' David Villa [2 - 1]
90+2' Thiago Silva [2 - 2]
Plzeno „Viktoria“ (Čekija) 1 - 1 Borisovo BATE (Baltarusija)
45' Marek Bakoš [1 - 0]
69' Renan Bressan [1 - 1]
H grupės turnyro lentelė:
1 | AC Milan | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 1 |
1 | BATE | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 1 |
1 | Barcelona | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | 1 |
1 | Viktoria | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 1 |
Trečiadienį aštuonerios rungtynės bus žaidžiamos Čempionų lygos turnyro A, B, C ir D grupėse.