Neabejotinai Mančesterio ekipos pergalei grėsmės nesukėlė ir tai, kad pirmajame kėlinyje Carlosas Tevezas nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Man City" laimėjo visus keturis mačus bei pakilo į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo metu Aguero statistika - įspūdinga: šeši įvarčiai per ketverias rungtynes.

Puikus Juano Matos pasirodymas padėjo Londono "Chelsea" vienuolikei 2-1 nugalėti "Sunderland".

Johnas Terry išvedė svečius į priekį pirmajame kėlinyje, o tuoj po pertraukos Fernando Torresą startinėje sudėtyje pakeitęs Danielis Sturridge'as puikiu smūgiu kulniuku padvigubino pranašumą.

Ji Dongas Wonas jau per teisėjo pridėtą laiką sugrąžino mažą viltį "Sunderland" komandai, bet lygiųjų išplėšti šeimininkai nesugebėjo.

"Liverpool" klubui nepavyko pralaužti tankios bei darbščios "Stoke" gynybos: Kenny Dalglisho auklėtiniai patyrė pirmą nesėkmę sezone, nusileisdami varžovams 0-1.

Vienintelį įvartį 21 minutę įmušė Jonathanas Waltersas. Jis realizavo 11 metrų baudinį, kurį teisėjas skyrė už tai, kad gynėjas Jamie Carragheris prilaikė varžovą ranka.

Po šio epizodo Liverpulio vienuolikė akivaizdžiai dominavo, bet Jordanas Hendersonas nesugebėjo nuginkluoti vartininko Asmiro Begovičiaus išbėgęs vienas prieš vieną, o prieš pat finalinį švilpuką Luisas Suarezas nepataikė į praktiškai neginamus vartus.

Londono "Arsenal" 1 - 0 "Swansea"

40' [1 - 0] A.Arshavin

Liverpulio "Everton" 2 - 2 Birmingemo "Aston Villa"

19' [1 - 0] L.Osman
63' [1 - 1] S.Petrov
69' [2 - 1] L.Baines (iš 11 m. baudinio)
83' [2 - 2] G.Agbonlahor

"Man City" 3 - 0 "Wigan"

13' [1 - 0] S.Aguero
63' [2 - 0] S.Aguero
69' [3 - 0] S.Aguero

>19' C.Tevez ("Man City") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Stoke" 1 - 0 "Liverpool"

21' [1 - 0] J.Walters (iš 11 m. baudinio)

"Sunderland" 1 - 2 Londono "Chelsea"

18' [0 - 1] J.Terry
51' [0 - 2] D.Sturridge
90' [1 - 2] D.Ji

"Wolverhampton" 0 - 2 Londono "Tottenham"

67' [0 - 1] E.Adebayor
80' [0 - 2] J.Defoe

"Bolton" 0 - 5 "Man Utd"

5' [0 - 1] J.Hernandez
20' [0 - 2] W.Rooney
25' [0 - 3] W.Rooney
58' [0 - 4] J.Hernandez
68' [0 - 5] W.Rooney