Lietuvos sportininkas varžybose finišavo surinkęs 17 taškų ir vienu pranokęs pasaulio čempioną iš Vokietijos Robertą Hartingą (16 tšk.).

Trečią vietą užėmė Estijos diskininkas Gerdas Kanteris (9 tšk.), ketvirtas liko lenkas Piotras Malachowskis (5 tšk.).

Taškų taip pat pelnė vengras Zoltanas Kovago (4 tšk.) ir ispanas Yennigeris Frankas Casanasas (4 tšk.) bei Irano atletas Ehsadas Hadadi (1 tšk.).

Už pergalę šiame sezone V. Aleknai atiteko įspūdingas deimantas ir 40 tūkst. JAV dolerių prizas.

Paskutiniame etape Ciuriche ketvirtadienio vakarą V. Alekna geriausiu jau pirmuoju mėginimu diską numetė 66,69 metro ir nusileido tik R. Hartingui (67,02 m), kuris bendroje įskaitoje lietuvio vis tiek nepavijo.

Antruoju metimu mūsų šalies sportininko mestas diskas nulėkė 64,77 m, trečiuoju – 64,16 m, ketvirtuoju – 64,88, šeštuoju – 65,04 m, o penktasis buvo neįskaitytas.

Trečias finaliniame etape liko Z. Kovago (65,58 m), ketvirtas – G. Kanteris (65,52 m), penktas – vokietis Martinas Wierigas (65,47 m).

Vyrų 100 metrų bėgime tiek rungtį, tiek varžybas laimėjo jamaikietis

Bene didžiausio dėmesio sulaukiančioje vyrų 100 bėgimo rungtyje nugalėjo antrąją vietą bendroje įskaitoje užėmęs (8 tšk.) Jamaikos sportininkas, naujasis planetos čempionas Yohanas Blake’as, distanciją įveikęs per 9,82 sek. ir pagerinęs asmeninį rekordą.

Antras finišavo jo tautietis, „Deimantinės lygos“ nugalėtojas Asafa Powellas (18 tšk.) – 9,95 sek., kuris didelę persvarą prieš varžovus turėjo dar prieš finalinį etapą.

Trečią vietą užėmė amerikietis Walteris Dixas – 10,04 sek., kuris bendroje įskaitoje rikiuojasi penktas (2 tšk.).

Pasaulio rekordininkas Usainas Boltas šiose varžybose nedalyvavo.