Italija - Ispanija 63:71 (22:17, 11:18, 19:13, 11:23).

Po apylygės kovos rungtynių pradžioje italai pelnė 8 taškus paeiliui ir išsiveržė į priekį 13:7. Nuo to laiko Italijos rinktinė diktavo sąlygas iki antrojo kėlinio pabaigos.

Po dvitaškio ispanai į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 35:33. Tačiau 10 "sausų" italų taškų trečiojo kėlinio pabaigoje vėl atstatė jų persvarą.

Europos čempionato bronzos medalių laimėtojų pranašumas laikėsi iki ketvirtojo kėlinio. Po 30 žaidimo minučių italai pirmavo 52:48, o po 32-jų - 55:51.

Tačiau tada krepšys Italijos rinktinei tarsi užsirišo. Jie 5 minutes nepajėgė pelnyti taškų, o varžovų gynybos sienas daužę Pau Gasolis (Po Gazolis) ir Jorge Garbajosa (Chorchė Garbachosa) iš 11 komandos taškų paeiliui surinko 9. Šie krepšininkai daugiausiai prisidėjo prie to, jog ispanai vėl atsidurtų priekyje - 64:55.

Nors po 5 taškų likus kiek daugiau nei minutei ekipas skyrė vos 4 taškai (60:64), P.Gasolio dvi baudos bei dar trys Rudy Fernandezo taškai baudos metimais įtvirtino ispanų pergalę.

17 taškų nugalėtojams pelnė J.Garbajosa, taip pat atkovojęs 8 kamuolius. 16 pridėjo P.Gasolis, atkovojęs 5 kamuolius, blokavęs 2 metimus, tačiau 5 kartus suklydęs.

Italijos rinktinei 18 taškų įmetė Alexas Righeti (Aleksas Rigetis), kuris net 15 taškų įmetė pataikęs 5 tolimus metimus iš 9. 15 surinko Gianluca Basile (Džanluka Bazilė, 3/11 tritaškių), o 12 - Massimo Bulleri (Masimas Buleris, 2/8 tritaškių).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.