Vyrų 200 m bėgimo rungties finalo rezultatai:

2. Walter Dix (JAV) - 19,70
3. Christophe Lemaitre (Prancūzija) - 19,80
4. Jaysuma Saidy Ndure (Norvegija) - 19,95
5. Nickel Ashmeade (Jamaika) - 20,29

Vyrų 1500 m bėgimo rungties čempiono aukso medalį - šeštą savo šaliai - šeštadienį iškovojo olimpinis čempionas 22-ejų metų Asbelis Kipropas (3 min. 35,69 sek.) iš Kenijos, aplenkęs tautietį Silasą Kiplagatą (3:35,92) bei amerikietį Matthew Centrowitzą (3:36,08).

8. Eduar Villanueva (Venesuela) - 3:37,31

Pirmas vyrų ieties metimo rungtyje buvo vokietis Matthiasas De Zordo (86,27 m), antrą vietą užėmė pasaulio bei olimpinis čempionas norvegas Andreasas Thorkildsenas (84,78 m), trečia pozicija tenkinosi kubietis Guillermo Martinezas (84,30 m).

8. Mark Frank (Vokietija) - 81,81

Moterų šuolių į aukštį rungties čempione tapo rusė Anna Čičerova, įveikusi kartelę 2,03 m aukštyje. Ji aplenkė kroatę Blanką Vlasič (2,03) ir italę Antoniettą Di Martino (2,00).

Moterų šuolių į aukštį rungties finalo rezultatai:

1. Anna Čičerova (Rusija) - 2,03 m
2. Blanka Vlasič (Kroatija) - 2,03
3. Antonietta Di Martino (Italija) - 2,00
4. Jelena Slesarenko (Rusija) - 1,97
5. Svetlana Školina (Rusija) - 1,97

Moterų bėgimo estafetėje keturios po 400 m nepralenkiamos buvo amerikietės (3:18,09). Sidabras atiteko Jamaikos kvartetui (3:18,71), o bronza - rusėms (3:19,36).

Moterų estafetės 4x400 m bėgimo rungties finalo rezultatai:

1. JAV (Sanya Richards-Ross; Allyson Felix; Jessica Beard; Francena McCorory) - 3:18,09
2. Jamaika - 3:18,71
3. Rusija 3:19,36
4. D. Britanija - 3:23,63
5. Ukraina - 3:23,86

Moterų 100 m barjerinio bėgimo pasaulio čempione tapo australė Sally Pearson, nuotolį įveikusi per 12,28 sekundės. Antra finišavo amerikietė Danielle Carruthers (12,47), o trečia liko jo tautietė Dawn Harper (12,47).