Čempione tapo 23 metų Rusijos sportininkė Tatjana Černova (6880 tšk.). Antrą vietą užėmė lyderės poziciją prieš paskutinę rungtį praradusi 25-erių britė Jessica Ennis (6751 tšk.), bronzos medalis atiteko 27-erių vokietei Jennifer Oeser (6572 tšk.).

Penktoje rungtyje – šuoliuose į tolį – A. Skujytė geriausiu antruoju bandymu užfiksavo 6,05 metro rezultatą (865 tšk.) ir tarp 26 sportininkių pasidalijo 18-ą vietą su švede Jessica Samuelsson.

Pirmasis lietuvės šuolis buvo neįskaitytas, o trečiuoju ji nuskriejo 5,85 metro.

Rungtyje dominavo T. Černova, nušokusi 6,61 metro (1043 tšk.), ir J. Ennis, kuri pasiekė 6,51 m (1010 tšk.) rezultatą.

Trečią vietą pasidalijo latvė Aiga Grabustė bei amerikietė Hyleas Fountain (po 6,45 m ir 991 tšk).

Sėkmingiau A. Skujytė vėl pasirodė šeštoje rungtyje – ieties metime. Jau pirmuoju bandymu nuskraidinusi įrankį 49,19 metro lietuvė pasiekė sezono geriausią rezultatą ir bendroje įskaitoje užėmė šeštą vietą (844 tšk.).

Antrą kartą A. Skujytės mesta ietis nulėkė 47,57 m, trečią – 48,90 m.

Rungtį laimėjo asmeninį rekordą pasiekusi prancūzė Antoinette Nana Djimou Ida – 55,79 metro (973 tšk.). Antrą vietą užėmė Ganos atstovė Margaret Simpson (53,13 m ir 921 tšk.), trečiąją – varžybų lydere prieš paskutinę rungtį tapusi T. Černova (52,95 m ir 917 tšk.).

Paskutinėje – 800 metrų bėgimo – rungtyje lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 23,21 sek. (780 tšk.) ir liko 23-a.

Greičiausiai bėgo ir galutinėje įskaitoje mūsiškę iš septintos vietos išstūmė į ketvirtąją poziciją pakilusi, asmeninį rekordą pasiekusi lenkė Karolina Tyminska (2:05,21 min. ir 1036 taškai). Antrą vietą užėmė J. Ennis (2:07,81 min. ir 997), trečiąją – aukso medalį išsaugojusi T. Černova (2:08,04 min. ir 993 tšk.).

Galutinė įskaita: (vieta, sportininkė, šalis, taškai)