Rungtynės prasidėjo gan aktyviai ir abi komandos kamuolį kontroliavo apylygiai. Pirmojo kėlinio pradžioje „City“ komandoje įsiminė pavojingas Davido Silva smūgis, tačiau „Tottenham“ vartininkas Bradas Friedelis palietęs kamuolį pirštų galais neleido jam kirsti vartų linijos.

„Tottenham“ gretose, pirmajame kėlinyje, pavojingiausiai atrodė Rafaelis van der Vaartas, kurio du bandymus smūgiuoti iš toli atrėmė „Man City“ vartininkas Joe Hartas.

34-ą mačo minutę krito pirmasis mačo įvartis. Jį pelnė puikią formą demonstruojantis ir kol kas kiekvienose rungtynėse įvarčius mušantis bosnis Edinas Džeko. Verta paminėti, kad jam puikų perdavimą iš krašto atliko komandoje debiutavęs Samiras Nasri.

„Tottenham“ praleidę įvartį galėjo rezultatą greitai išlyginti, visgi Peterio Croucho smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia virpsto.

Šį kartą vėl pasiteisino nerašyta taisyklė – „neįmuši tu, įmuš tau“ ir 41-ą minutę po dar vieno puikaus Samiro Nasri perdavimo, antrą įvartį šiose rungtynėse puikiu smūgiu galva pelnė puolėjas Edinas Džeko.

Po praleisto antro įvarčio Londono klubas daugiau nieko nesukūrė, o „Man City“ dar keletą kartų pabandė smūgiuoti iš toliau, tačiau smūgiai buvo netikslūs ir komandos į pertrauką išėjo rezultatui esant 0-2.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Tottenham“ žaidėjai, kurie siekė kuo greičiau įmušti įvartį, visgi „Man City“ sėkmingai gynėsi ir to padaryti neleido.

Kiek vėliau „Man City“ perėmė žaidimo iniciatyvą į savas rankas ir sugebėjo pelnyti trečią įvartį. 55-ą minutę Yaya Toure atliko perdavimą iš krašto, o vartininko aikštelėje buvusiam Edinui Džeko reikėjo tik pasiųsti kamuolį į tuščius vartus, ką jis sėkmingai padarė bei pelnė savo pirmąjį „hattrick‘ą“ „miestiečių“ gretose.

Pajutę, jog „Tottenham“ yra sutrikę, „City“ pelnė ir dar vieną įvartį. Puikiai į naują komandą įsiliejęs Samiras Nasri išvedė savo komandos draugą Sergio Aguero į priekį, o šis iš gan aštraus kampo dar kartą nuginklavo Bradą Friedelį.

Visgi 68-ą minutę „Tottenham“ rezultatą sugebėjo sušvelninti. Po pakelto kampinio įvartį galva pelnė Younesas Kaboulas.

Po įmušto įvarčio „Tottenham“ žaidimas suaktyvėjo. Pavojingai atrodė į aikštę po keitimo išėjęs Jermainas Defoe. Visgi Londono miesto klubo situaciją apkartino saugo Rafaelio van der Vaarto netektis. Olandas patyrė traumą ir buvo priverstas palikti aikštę, taigi „Tottenham“ liko rungtyniauti dešimtyje, nes visus keitimus Harry Redknapas jau buvo išnaudojęs.

Iki rungtynių pabaigos rodėsi, kad daugiau niekas įvarčių nepelnys, visgi jau per pridėtą teisėjo laiką, ketvirtąjį savo įvartį įmušė Edinas Džeko ir įtvirtino savo komandos pranašumą. Taigi „Manchester City“ galėjo džiaugtis užtikrinta pergale svečiuose.

Triuškinama "United" pergalė

„United” ekipa rungtynes pradėjo geriau ir to pasekoje išsiveržė į priekį, kai 22-ą minutę jaunasis „raudonųjų velnių” puolėjas nuginklavo svečių vartininką

27-ą minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į „Man Utd” vartus, tačiau jo realizuoti nesugebėjo „Gunners” puolėjas Robinas van Persie, kurio atliktą smūgį atlaikė vartininkas Davidas De Gea.

Nespėjus praeiti nei minutei „Man Utd” padvigubino savo pranašumą. Šį kartą kamuolį į Wojciecho Szczesny ginamus vartus pasiuntė „velnių” komandos saugas Ashley Youngas.

Pirmojo rungtynių kėlinio laikui ėmus tiksėti į pabaigą, 41-ą minutę, „United” puolėjas Wayne'as Rooney atliko puikų baudos smūgį ir dar labiau padidino šeimininkų pranašumą.

Visgi svečiau nepalūžo ir per pridėtąjį pirmojo kėlinio laiką po Tomaso Rosicky atlikto perdavimo „Arsenal” puolėjas Theo Walcottas sušvelnino rezultatą nuginkluodamas De Gea.

Antrame rungtynių kėlinyje „Gunners” ekipai sėkmė ir toliau nesišypsojo. 64-ą minutę Wayne'as Rooney dar vienu baudos smūgiu pelnė antrą savo įvartį šiose varžybose, o po trijų minučių pelnytu įvarčius džiaugėsi ir Nani.

Negana to, sužaidus dar tris minutes „United” saugas Parkas Ji-Sungas, kuris buvo vos tik pasirodęs aikštelėje po keitimo, „smeigė” dar vieną įvartį į svečių iš Londono vartus.

Nepaisant tokio įvarčių lietaus į „Arsenal” vartus, 74-ą minutę londoniečių puolėjas Robinas van Persie šiek tiek sušvelnino rezultatą, bet jau po kelių minučių „Gunners” fanai vėl ėmėsi už galų, kai antrą geltoną kortelę gavo Carlas Jenkinsonas.

Kiek vėliau, 82-ą minutę, krito dar vienas įvartis į svečių ekipos vartus. Šį kartą trečiąjį savo įvartį šiose varžybose pelnė puolėjas Rooney,kuris realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Tai dar nebuvo pabaiga, mat per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką antrą savo įvartį šiose rungtynėse pelnė Mančesterio miesto ekipos saugas Ashley Youngas. Taibuvo paskutinis šio mačo įvartis.

Visi rezultatai:

„Manchester United” 8 - 2 „Arsenal”

22' [1 - 0] Danny Welbeck
28' [2 - 0] Ashley Young
41' [3 - 0] Wayne Rooney
45' [3 - 1] Theo Walcott
64' [4 - 1] Wayne Rooney
67' [5 - 1] Nani
70' [6 - 1] Ji-Sung Park
74' [6 - 2] Robin van Persie
82' [7 - 2] Wayne Rooney (11 m.)
90' [8 - 2] Ashley Young

„Tottenham“ 1 – 5 „Manchester City“

34‘ [0 – 1] Edin Džeko
41‘ [0 – 2] Edin Džeko
55‘ [0 – 3] Edin Džeko
60‘ [0 – 4] Sergio Aguero
68‘ [1 – 4] Younes Kaboul
90‘ [1 – 5] Edin Džeko

„Newcastle“ 2 – 1 „Fulham“