Šeimininkai į priekį išsiveržė pirmajame kėlinyje, kai įspūdingu smūgiu iš toli pasižymėjo Jose Bosingwa, bet po pertraukos pasinaudojęs vartininko Hilario klaida Grantas Holas atstatė pusiausvyrą.

Besibaigiant mačui Ramiresas baudos aikštelėje uždirbo 11 metrų baudinį ir nepaliko teisėjui kitos išeities kaip tik pašalinti prasižengusį vartininką Johną Ruddy iš aikštės, o baudinį tiksliai realizavo Frankas Lampardas.

Prieš pat dvikovos pabaigą po keitimo aikštėje pasirodęs Mata įtvirtino pergalę, bet džiaugsmą aptemdė iš pažiūros sunki puolėjo Didier Drogbos galvos trauma.

Birmingemo "Aston Villa" 0 - 0 "Wolverhampton"

"Wigan" 2 - 0 "Queens Park Rangers"

41' [1 - 0] F.Di Santo
66' [2 - 0] F.Di Santo

"Blackburn" 0 - 1 Liverpulio "Everton"

90' [0 - 1] M.Arteta (iš 11 m. baudinio)

47' D.Hoilett ("Blackburn") nerealizavo 11 metrų baudinio
84' M.Formica ("Blackburn") nerealizavo 11 metrų baudinio

Londono "Chelsea" 3 - 1 "Norwich"

6' [1 - 0] J.Bosingwa
63' [1 - 1] G.Holt
82' [2 - 1] F.Lampard (iš 11 m. baudinio)
90' [3 - 1] J.Mata

81' iš aikštės pašalintas J.Ruddy ("Norwich")

"Swansea" 0 - 0 "Sunderland"

"Liverpool" 3 - 1 "Bolton"

15' [1 - 0] J.Henderson
52' [2 - 0] M.Skrtel
53' [3 - 0] C.Adam
90' [3 - 1] I.Klasnic