Nepavyko sensacijos sukurti Danijos „Odense“ komandai. Laimėjusi pirmąsias rungtynes namuose 1:0, antradienų danų vienuolikė svečiuose rezultatu 0:3 turėjo pripažinti Ispanijos „Villareal“ ekipos pranašumą. Ispanų klubą išgelbėjo dukart pasižymėjęs jo snaiperis Giuseppe Rossi ir vieną įvartį pelnęs Carlosas Marchena.

Pirmame mače įgyto minimalaus pranašumo (1:0) neišsaugojo ir Krokuvos „Wisla“ (Lenkija) futbolininkai, atsakomajame susitikime 1:3 pralaimėję Nikosijos APOEL (Kipras) vienuolikei.

Dėl savo šanso atkakliai kovojo „Malmo“ (Švedija) ekipa, namuose 2:0 nugalėjusi Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) klubą. Vis dėlto kroatai dar pirmame susitikime įgijo solidžią persvarą, kai laimėjo 4:1.

Daug ramiau į pagrindines Čempionų lygos varžybas žengė Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) futbolininkai. Po pirmojo susitikimo su „Zurich“ (Šveicarija) ekipa dviejų įvarčių persvarą turėjusių bavarų pranašumą antradienį Ciuriche jau 7-ą minutę galutinai įtvirtino Mario Gomezas, o rungtynės taip ir baigėsi – 1:0 laimėjo svečiai.

Dar viename mače Belgijoje tarp vietos „Genk“ ir Haifos „Maccabi“ (Izraelis) klubų prireikė 11 metrų baudinių serijos. Po 90 rungtynių minučių „Genk“ pirmavo 2:1, o pirmame susitikime tokiu pačiu santykiu laimėjo „Maccabi“. Santykis nepakito ir po pratęsimo, tad ekipos stojo mušti 11 metrų baudinių, kurių serijoje sėkmė lydėjo aikštės šeimininkus – 4:1.

Statistika (paryškintos komandos pateko į Čempionų lygos grupių varžybas)

Nikosijos APOEL (Kipras) – Krokuvos „Wisla“ (Lenkija) 3:1. Pirmos rungtynės – 0:1.

APOEL: Gustavo Manduca (29 min.), Ailton Almeida (54 ir 87 min.).

„Wisla“: Cezary Wilk (71 min.).

„Malmo“ (Švedija) – Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 2:0. Pirmos rungtynės – 1:4.

„Malmo“: Wilton Figueiredo (69 min.), Pontus Jansson (86 min.).

50-ą min. raudona kortelė parodyta Šime Vrsaljko („Dinamo“).

„Villareal“ (Ispanija) – „Odense“ (Danija) 3:0. Pirmos rungtynės – 0:1.

„Villareal“: Giuseppe Rossi (50 ir 66 min.), Carlos Marchena (82 min.).

71-ą min. raudona kortelė parodyta Bashkim Kadrii („Odense“).

„Zurich“ (Šveicarija) – Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 0:1. Pirmos rungtynės – 0:2.

„Bayern“: Mario Gomez (7 min.).

„Genk“ (Belgija) – Haifos „Maccabi“ (Izraelis) 2:1. Pirmos rungtynės – 1:2. 11 metrų baudinių serija – 4:1.

„Genk“: Jelle Vossen (35 min.), Thomas Bufffel (41 min.).

„Maccabi“: Eyal Golasa (37 min.).

110-ą min. raudona kortelė parodyta Itzak Cohen („Maccabi“).