Pirmoje rungtyje – 100 metrų barjeriniame bėgime – Lietuvos sportininkė distanciją įveikė per 14,35 sek. ir tarp 24 atlečių liko 15-a.

Greičiausiai bėgo ir varžybų lydere tapo asmeninį rekordą pasiekusi kanadietė Natasha Miller (13,64 sek. ir 1030 taškų) bei estė Grit Sadeiko (13,64 sek. ir 1030 tšk.).

Antroje rungtyje – šuoliuose į aukštį – V. Žemaitytė buvo nepralenkiama. Lietuvė peršoko 1,86 metro aukštyje pakabintą kartelę, pasiekdama asmeninį rekordą, ir surinko 1054 taškus bei pakilo į pirmąją vietą bendroje įskaitoje.

Antrą vietą rungtyje užėmė aukščiausią asmeninį rezultatą taip pat pasiekusi prancūzė Blandine Maisonnier (1,83 m ir 1016 tšk.), trečiąją – aukščiausiai šį sezoną šokusi rusė Olga Kurban (1,80 m ir 978 tšk.).

Trečioje rungtyje – rutulio stūmime – V. Žemaitytė vėl pranoko visas varžoves. Geriausiu pirmuoju bandymu užfiksavo 13,86 m rezultatą ir gavo 785 taškus bei tapo vienvalde lydere.

Antrasis lietuvės mėginimas buvo neįskaitytas, o trečiuoju rutulys nulėkė 13,43 m.

Antrą vietą rungtyje užėmė ir bendroje įskaitoje į antrą poziciją pakilo O. Kurban (13,69 m ir 773 tšk.), trečia buvo baltarusė Jana Maksimava (13,62 m ir 769 tšk.).

Ketvirtoje rungtyje – 200 metrų bėgime – lėčiausioje grupėje V. Žemaitytė buvo pirma, distanciją įveikusi per 25,52 sek. ir gavusi 840 taškų. Vis dėlto tarp 23 varžybas tebetęsiančių atlečių jos rezultatas buvo tik 15-as ir mūsiškė pirmąją turnyro dieną užbaigė smuktelėjusi į antrąją poziciją.

Varžybų lydere tapo rungtį laimėjusi O. Kurban, kuri bėgo per 24,19 sek. ir gavo 963 taškus. Antra buvo G. Sadeiko (24,32 sek. ir 950 tšk., asmeninis rekordas), trečia – Ellen Sprunger iš Šveicarijos (24,52 sek. ir 931 tšk.).

Šuolininkė A.Palšytė – finale

Moterų šuolių į aukštį varžybose sėkmingai kvalifikavosi Airinė Palšytė. 19-metė Lietuvos sportininkė įveikė 1,80 metro aukštį ir kartu su dar 11 tokį patį rezultatą užfiksavusių atlečių pateko į finalą.

Lietuvė jau pirmaisiais bandymais įveikė tiek 1,70 m, tiek 1,75 m, tiek 1,80 m aukštyje pakabintą kartelę.

Kvalifikacijoje dalyvavo 22 sportininkės.

Vyrų 800 metrų bėgimo atrankoje V.Kozlovas – 4-as

Sėkmingai vyrų 800 metrų bėgimo varžybų atrankoje pasirodė Vitalijus Kozlovas. 24-erių Lietuvos sportininkas kvalifikacijoje distanciją įveikė per 1 min. 49,74 sek. ir užėmė ketvirtą vietą tarp 51 bėgiko.

Greičiau už lietuvį bėgo tik Kenijos atstovas Fredas Samoei (1:46,23 min.), asmeninį rekordą pasiekęs marokietis Ahmedas Mainy (1:47,65 min.) ir baltarusis Anisas Ananenka (1:48,95 min.).

Į pusfinalį iškopė 24 sportininkai.

M.Šilkauskas įveikė barjerininkų atrankos etapą

Vyrų 110 metrų barjerinio bėgimo atrankoje Mantas Šilkauskas atstumą nubėgo per 14,19 sek. ir iškopė į pusfinalį. Tarp 32 sportininkų 23-ejų lietuvio laikas buvo 20-as, o į kitą etapą pateko 24 barjerininkai.

Antrankoje visus aplenkė Graikijos sportininkas Gianni Frankis, kuris distanciją įveikė per 13,66 sek.

Disko metimo varžybose – A.Gudžiaus nesėkmė

Vyrų disko metimo atrankos varžybose nepasisekė Andriui Gudžiui. 20-metis lietuvis geriausiu trečiuoju mėginimu diską nuskraidino 56,59 metro ir kvalifikacijos B grupėje liko 7-as tarp 11 sportininkų bei nepateko į finalą.

Pirmu metimu lietuvio sviestas diskas skriejo 55,48 metro, antruoju – 55,67 m.

Tarp 22 diskininkų A. Gudžiaus rezultatas buvo 13-as.

Geriausią rezultatą užfiksavo 27-erių estas Martas Israelis – 61,26 m.

E.Dilys nepateko į 200 m bėgimo finalą

Vyrų 200 metrų bėgimo rungtyje į finalą iškopti nepavyko Egidijui Diliui. 23-ejų lietuvis pusfinalyje savo bėgime buvo paskutinis, aštuntas, o tarp visų 16 dalyvių užėmė 14-ą vietą.

Mūsų šalies sportininko laikas – 21,30 sek. Iki finalininkų aštuntuko jam pritrūko 0,36 sek.

Greičiausias pusfinalyje buvo Jamaikos bėgikas Rasheedas Dwyeris – 20,70 sek.

S.Tamošaitytė – už finalo borto

Iškopti į finalą nepavyko ir barjerininkei Sonatai Tamošaitytei. 24-erių lietuvė 100 metrų bėgimo pusfinalyje pirmame bėgime distanciją įveikė per 13,37 sek. ir užėmė ketvirtą vietą.

Bendroje pusfinalininkių įskaitoje S. Tamošaitytė tarp 23 barjerinio bėgimo atstovių buvo 11-a. Iki finalinio aštuntuko jai pritrūko vos 0,06 sek.

Greičiausiai pusfinalyje distanciją įveikusi amerikietė Nia Ali užfiksavo 12,79 sek. rezultatą.