Aukso medalį iškovojo ukrainietė Olha Zavhorodnja, pasiekusi asmeninį rekordą – 1:59,56 min.

Sidabro apdovanojimas atiteko rusei Jelenai Kofanovai (1:59,94 min.), bronzos – kitai Ukrainos bėgikei Liljai Lobanovai (2:00,42 min.). E. Balčiūnaitę nuo apdovanojimų pjedestalo skyrė 2,26 sek.

Penktą vietą vyrų šuolių į aukštį rungtyje užėmė Raivydas Stanys. Lietuvis rezultatą - 2,24 m - pasiekė trečiu bandymu. Čempionu tapo ukrainietis Bogdanas Bondarenka (2,28), aplenkęs lenką Wojciechą Theinerį (2,26) ir rusą Sergejų Mudrovą (2,24). Tokį pat aukštį įveikė ir ketvirtoje vietoje likęs kinas Yu Wangas (2,24). Rusas ir kinas tai atliko antru bandymu.

R. Stanys penktas buvo dėl didesnio bandymų skaičiaus.

Šeštą vietą vyrų 20 kilometrų ėjimo varžybose užėmė Marius Žiūkas. 26-erių Lietuvos ėjikas distanciją įveikė per 1 val. 26 min. 30 sek. ir 2 min. 15 sek. nusileido aukso medalį iškovojusiam rusui Andrejui Krivovui.

Sidabro apdovanojimas atiteko kitam Rusijos sportininkui Michailui Ryžovui (1:24:26 val.), bronzą atsiėmė Ekvadoro atstovas Christianas Chocho Leonas (1:24:44 val.).

Ričardas Rekstas trasoje praleido 1 val. 33 min. 43 sek. ir liko 21-as tarp 22-ų finišą pasiekusių ėjikų. Dar du atletai buvo diskvalifikuoti.

Moterų 5000 m bėgimo antrame pusfinalyje Vaida Žusinaitė nuotolį įveikė per 16 min. 54,28 sek., užėmė šeštą vietą ir pateko į finalą.

Greičiausiai distanciją įveikė portugalė Sara Moreira (16:04:68). Į finalą iš dviejų pusfinalių pateko po penkias pirmas vietas užėmusias bėgikes bei dvi sportininkės, pasiekusios geriausius rezultatus.

Moterų 100 metrų barjerinio bėgimo atrankoje sėkmingai pasirodė Sonata Tamošaitytė, tarp 35 sportininkių užėmusi 11-ą vietą. 24-erių lietuvės laikas – 13,40 sek.

Į pusfinalį pateko 24 sportininkės, o greičiausiai kvalifikacijoje bėgo amerikietė Nia Ali – 13,08 sek.

Vyrų 200 metrų bėgimo kvalifikacijos pirmąjį barjerą įveikė abu Lietuvos atstovai. Pirmame atrankos etape 23-ejų Egidijus Dilys užfiksavo geriausią asmeninį rezultatą – 21,20 sek. – ir užėmė aukštą 9-ą vietą tarp 69 bėgikų, o 22-ejų Aivaras Pranckevičius distanciją nubėgo per 21,42 sek. ir pasidalijo 17-ą vietą su amerikiečiu Justinu Murdocku.

Į kitą atrankos etapą pateko 38 sportininkai, o grečiausiai ketvirtadienio rytą bėgo Kanadai atstovaujantis Oluwasegunas Makinde, kuris taip pat fiksavo asmeninį rekordą – 20,90 sek.

Antrame etape sėkmingą pasirodymą pratęsė tik E. Dilys. Lietuvis šįkart distanciją įveikė per 21,23 sek., savo bėgime buvo trečias ir pateko į pusfinalininkų šešioliktuką.

Tarp 39 sportininkų jo rezultatas buvo 16-as, o tarp pusfinalininkų – 15-as.

A. Pranckevičius (21,41 sek.) šįkart užėmė 22-ą vietą (savo bėgime liko 5-as) ir baigė pasirodymą rungtyje.

Greičiausiai vėl bėgo O. Makinde, vėl gerinęs asmeninį rekordą – 20,72 sek.

Moterų 200 metrų bėgimo rungties kvalifikacijos pirmąjį etapą taip pat įveikė abi Lietuvos sportininkės. 23-ejų Silva Pesackaitė distanciją nubėgo per 24,51 sek., pasiekdama geriausią sezono rezultatą, ir tarp 56 bėgikių buvo 21-a, o 21-erių Silvestra Malinauskaitė buvo 31-a (24,87 sek.).

Į antrąjį atrankos etapą pateko 32 atletės.

Greičiausia pirmame atrankos etape buvo portugalė Sonia Tavares – 23,75 sek.

Deja, antrasis atrankos etapas lietuvėms nesusiklostė. S. Malinauskaitė šįkart bėgo lėčiau – per 25,12 sek. – ir savo bėgime aplenkė tik vieną varžovę bei nepateko į pusfinalį, o S. Pesackaitė nestartavo.

Vyrų 400 metrų barjerinio bėgimo pusfinalyje 21-erių Silvestras Guogis pasiekė geriausią sezono rezultatą – 51,32 sek., tačiau tarp 24 dalyvių liko 18-as ir į finalo aštuntuką nepateko.

Greičiausiai pusfinalyje bėgo japonas Takayuki Kishimoto – 49,53 sek.