Šeimininkai dominavo pirmajame kėlinyje ir galėjo į priekį išsiveržti sužaidus vos 5 minutes, bet Luiso Suarezo smūgis nuo 11 metrų žymos buvo itin netikslus. Urugvajietis pats uždirbo baudinį, kuomet perėmė kamuolį ir iššokęs vienas prieš vartininką privertė prasižengti varžovų saugą Kieraną Richardsoną.

Visgi 12 minutę puolėjas ištaisė savo klaidą pasiųsdamas kamuolį į tinklą po Charlie Adamo perdavimo.

Nepaisant to, įtvirtinti savo pranašumo "Liverpool" nesugebėjo ir už tai brangiai sumokėjo - 56 minutę puikiu smūgiu griūdamas pusiausvyrą atstatė Larssonas.

Liverpulio ekipa mėgino surengti lemiamą šturmą ir išplėšti pergalę, tačiau pralaužti varžovų gynybos antrą kartą nesugebėjo.

Debiutas stipriausioje lygoje apkarto "Queens Park Rangers" vienuolikei, kuri namie net 0-4 pralaimėjo "Bolton".

Gary Cahillas pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė svečius į priekį, o po pertraukos Danny Gabbidonas pasiuntė kamuolį į savų vartų tinklą, padvigubindamas varžovų pranašumą.

Ivanas Klasničius pelnė trečią įvartį, o Fabrice'as Muamba įtvirtino pranašumą.

"Blackburn" 1 - 2 "Wolverhampton"

20' [1 - 0] M.Formica
22' [1 - 1] S.Fletcher
48' [1 - 2] S.Ward

47' K.Doyle ("Wolverhampton") nerealizavo 11 metrų baudinio

Londono "Fulham" 0 - 0 Birmingemo "Aston Villa"

"Liverpool" 1 - 1 "Sunderland"

11' [1 - 0] L.Suarez
57' [1 - 1] S.Larsson

5' L.Suarez ("Liverpool") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Queens Park Rangers" 0 - 4 "Bolton"

45' [0 - 1] G.Cahill
67' [0 - 2] D.Gabbidon (į savus vartus)
70' [0 - 3] I.Klasnic
79' [0 - 4] F.Muamba

90' iš aikštės pašalintas C.Hill ("Queens Park Rangers")

"Wigan" 1 - 1 "Norwich"

21' [1 - 0] B.Watson (iš 11 m. baudinio)
45' [1 - 1] W.Hoolahan

"Newcastle" 0 - 0 Londono "Arsenal"

76' iš aikštės pašalintas Gervinho ("Arsenal")

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.