Vokiečių ir brazilų rungtynėse rezultatas valandą buvo lygus 0:0. Tačiau per paskutinį pusvalandį pasipylė įvarčiai: Bastianas Schweinsteigeris ir Mario Gotze išvedė aikštės šeimininkus pirmyn 2:0, Robinho švelnino santykį, skirtumą atstatė Andre Schurrle, o Neymaro tikslus smūgis jau per teisėjo pridėtą laiką svečių nebegelbėjo.

Baryje Italijos komanda jau 11-ą minutę pirmavo, bet ispanai dar pirmame kėlinyje santykį išlygino. Lemtingu tapo Alberto Aquilani įvartis 84-ą minutę, kai kamuolys dar lietė vieno iš gynėjų kojas ir suklaidino Ispanijos vartininką Victorą Valdesą.

Pergalę namuose iškovojo Rusijos futbolininkai, minimalia persvara 1:0 įveikę Serbijos vienuolikę. Vienintelį įvartį įmušė vokiečių „Stuttgart“ klubui atstovaujantis puolėjas Pavelas Pagrebniakas.

Dėl traumų rungtynių nebaigė du Rusijos komandos puolėjai, jau pirmame kėlinyje aikštę palikę Aleksandras Keržakovas ir Andrejus Aršavinas. Būtent jį pakeitė vienintelio įvarčio autorius.

Prancūzijos futbolininkai namuose nesugebėjo įveikti Čilės atstovų – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Nesėkmę namuose patyrė Latvijos rinktinė, Rygoje 0:2 nusileidusi suomiams, o Estijos futbolininkai Stambule 0:3 pralaimėjo Turkijos vienuolikei.