Trečią įvartį 72-ą minutę pelnė būtent šį puolėją pakeitęs prancūzas Florentas Malouda. Be to, Frankas Lampardas neįmušė 11 metrų baudinio.

Jungtines Valstijas pergalingomis nuotaikomis paliks "Barcelona" ekipa, 2:0 įveikusi Meksikos "America" komandą. Katalonai išleido į aikštę visas žvaigždes ir nugalėjo dėka Davido Villos ir Seydou Keita tikslių smūgių.

Pasirengimą sezonui pergale baigė "Liverpool" klubas, savo "Anfield" stadione 2:0 nugalėjęs ispanų "Valencia" komandą.

Trečią įvartį šią vasarą pelnė puolėjas Andy Carrollas, pasinaudojęs Davido Albeldos klaida, o prieš pat finalo švilpuką rezultatą padvigubino Dirkas Kuytas, nors vaizdo įrašas rodo, jog paskutinis kamuolį lietė graikas Sotyrios Kyrgiakos.

Pralaimėjimą Lisabonoje patyrė Londono "Arsenal" klubas. Arsene'o Wengero auklėtiniai be Cesco Fabregaso 1:2 nusileido vietos "Benfica" ekipai.

Tai buvo pirmas Anglijos sostinės komandos pralaimėjimas, kurį lėmė Pablo Aimaro ir Nolito smūgiai. "Arsenal" futbolininkai pirmavo po Robino van Persie įvarčio pirmame kėlinyje, bet po pertraukos dusyk pasižymėjo šeimininkai.

Tuo metu Londono "Tottenham" klubas į naują sezoną žengs džiugiai - 2:1 nugalėta Bilbao "Athletic" ekipa iš Ispanijos baskų krašto.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Peteris Crouchas ir Jermainas Defoe, o pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Mikelis San Jose.

„Rangers“ 1 – 3 „Chelsea“

7‘ [1 – 0 ] Nikica Jelavič
22‘ [1 – 1] Daniel Sturridge
30‘ [1 – 2] Daniel Sturridge
72‘ [1 – 3] Florent Malouda

„Liverpool“ 2 – 0 „Valencia“

7‘ [1 – 0] Andrew Carroll
90‘ [2 - 0] Dirk Kuyt