Pusfinalio A grupėje L. Asadauskaitė surinko 4080 taškų ir tarp 24 atlečių užėmė devintąją vietą. Fechtavimosi rungtyje 27-erių metų lietuvė buvo tik 20-a (680 tšk.), plaukime – 13-ta (1152 tšk.), bet bėgime ir šaudyme užėmė trečią vietą (2248 tšk.). Jojimo rungties pusfinalyje nebuvo.

Toje pačioje grupėje paskutinį keliapį į finalą pasičiupusi 21-erių L. Batulevičiūtė užėmė 18-ą vietą (4008). Fechtavimosi rungtyje ji buvo 13-a (760 tšk.), plaukimo – 17-ta (1104 tšk.), bėgimo ir šaudymo – 6-ta (2144 tšk.).

A pusfinalyje geriausią rezultatą užfiksavo vengrė Sarolta Kovacs – 4220 taškų.

Nepasisekė B pusfinalyje startavusiai 18-metei Gintarei Venckauskaitei, kuri su 3892 taškais liko 19-ta ir į finalą nepateko (fechtavimasis – 24-a, 520 tšk.; plaukimas – 12-ta; 1148 tšk.; bėgimas ir šaudymas – 1-a; 2224 tšk.).

B pusfinalyje aukščiausią rezultatą pasiekė prancūzė Amelie Caze – 4200 taškų. 13-tą vietą užėmė ir į finalą taip pat pateko Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė (3972 tšk.).

Šeštadienį vyrų finalo varžybose rungsis Tomas Makarovas.

Tiek vyrų, tiek moterų finaluose varžysis po 36 sportininkus. Pirmieji aštuntukai užsitikrins kelialapius į 2012 metų Londono olimpiadą.