Aukso medalį iškovojo vengras Danielis Gyurta (2:08,41), aplenkęs sidabrą iškovojusį japoną Kosukę Kitajamą (2:08,63) ir bronzą pelniusį vokietį Christianą Vom Lehną (2:09,06).

Nuo bronzos medalio G. Titenį skyrė 2,01 sek.

7. Kyu Woong Choi (Pietų Korėja) - 2:11,17
8. Andrew Willis (D. Britanija) - 2:11,29.

100 m plaukimo krūtine rungtyje G. Titenis taip pat užėmė šeštą vietą.

V.Janušaitis ir M.Sadauskas nepateko į pasaulio plaukimo čempionato pusfinalius

100 m plaukimo peteliške rungties atrankoje dalyvavo Lietuvos atstovas Vytautas Janušaitis. Jis distanciją įveikė per 53,50 sekundės, užėmė 31-ą vietą ir į pusfinalį tarp šešiolikos dalyvių nepateko.

Greičiausiai atrankoje plaukė amerikietis Tyleris McGillas (51,76), aplenkęs japoną Takuro Fujii (51,82) ir australą Geoffą Huegillą (51,83).

Šioje rungtyje varžėsi 66 dalyviai.

50 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje Mindaugas Sadauskas nuotolį nuplaukė per 22,95 sek. ir buvo 34-as bendroje įskaitoje. Mūsiškis į pusfinalį nepateko. Distanciją atrankoje greičiausiai įveikė trys sportininkai, pasiekę vienodą rezultatą - 22,03 sek. Tai - brazilas Cesaris Cielo Filho, amerikietis Nathanas Adrianas ir Trinidado ir Tobago atstovas George'as Bovellas.

Šioje rungtyje kovojo 117 dalyvių.

Šiame pasaulio čempionate V. Janušaitis dar dalyvaus 400 m kompleksinio plaukimo rungtyje, o G. Titenis kovos 200 m plaukimo krūtine finale ir 50 m plaukimo krūtine rungtyje. Lietuvos vyrų rinktinė ketina startuoti ir 4x100 m plaukimo laisvu stiliumi estafetėje.