Graikų-romėnų imtynių varžybų svorio kategorijoje iki 84 kg (29 dalyviai) J. Matuzevičius pirmajame rate 4:0, 0:0 nugalėjo austrą Danielį Gastlą, aštuntfinalyje 6:0, 0:6, 1:0 privertė pasiduoti rumuną Attilą Ghezą Tamasą, tačiau ketvirtfinalyje 0:3, 0:1 nusileido Žanui Beleniukui iš Ukrainos, o paguodos turnyre dėl penktosios vietos 1:0, 0:1, 0:2 turėjo pripažinti bulgaro Stanislavo Kanevo pranašumą.

Devintas graikų-romėnų varžybų svorio kategorijoje iki 55 kg (27 dalyviai) liko Ramūnas Dagys. Jis pirmoje kovoje 1:0, 2:0 nugalėjo indą Manojų Manojų, tačiau aštuntfinalyje po atkaklios ir permainingos kovos 1:0, 0:1, 0:1 nusileido vėliau čempionu tapusiam armėnui Narekui Chačatrianui.

Paguodos turnyro pirmąją kovą R. Dagys 1:0, 0:2, 0:2 pralaimėjo japonui Tomoakiui Nakano ir liko devintas.

Kiti du trečiadienį startavę Lietuvos graikų-romėnų imtynių atstovai pralaimėjo pirmąsias kovas - Marijus Grygelis (120 kg) 1:1, 0:1 nusileido armėnui Vachikui Jeghiazarianui ir užėmė 16-ą vietą tarp 21-o dalyvio, o Eivydas Sekus (66 kg) 0:5, 0:5 pralaimėjo ukrainiečiui Dmitrijui Pynkovui ir liko 34-as tarp 36-ių atletų.