Itin dramatiškai susiklostė paskutinės rungtynių minutės. 90-ą minutę Marselio klubą į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Andre Ayew, bet jau antrą teisėjo pridėto laiko minutę santykį išlygino Marko Baša.

Vis dėlto mačo arbitras po dar trijų minučių skyrė antrąjį 11 metrų baudinį į „Lille“ vartus, kurį dar kartą sėkmingai realizavo ir pergalę „Marseille“ išplėšė A. Ayew.

„Lille“ ekipa antrajame kėlinyje dukart pirmavo dviejų įvarčių skirtumu (2:0 ir 3:1), bet persvaros neisšaugojo.

„Marseille“ – „Lille“ 5:4

„Marseille“: Andre Ayew (71 min., 90 min. 11 m b. ir 90+5 min. 11 m b.), Jeremy Morel (85 min.), Loic Remy (87 min.).

„Lille“: Florent Balmont (9 min.), Eden Hazard (57 min.), Moussa Sow (72 min.), Marko Baša (90+2 min.).

90-ą min. iš aikštės išvytas Aurelien Chedjou („Lille“).