Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai „Hertha“ futbolininkai, kai po puikaus komandos draugo perdavimo būdamas laisvas į vartus kamuolį pasiuntė Patrickas Ebertas.

Bet „karališkasis“ klubas nepalūžo ir 29-ą minutę rezultatą išlygino, kai Cristiano Ronaldo įspūdingu tolimu baudos smūgiu nuginklavo vartininką. Dar po trijų minučių rezultatą „Real“ naudai persvėrė Karimas Benzema.

Tas pats K. Benzema antrojo kėlinio pradžioje, 47-ą minutę, po Sami Khediros atlikto perdavimo suklaidino vartininką ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Tai buvo paskutinis šio mačo įvartis.

Tuo tarpu draugiškas susitikimas tarp Donecko „Šachtior“ ir „Lyon“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Ukrainos klubo gretose pasižymėjo Jadsonas, o „Lyon“ ekipoje – Michelis Bastos. Abu įvarčiai buvo pelnyti nuo vienuolikos metrų baudinių atžymos.

„Hertha“ 1 - 3 „Real Madrid“

18' [1 - 0] Patrick Ebert
29' [1 - 1] Cristiano Ronaldo
32' [1 - 2] Karim Benzema
47' [1 - 3] Karim Benzema

„Šachtior“ 1 - 1 „Lyon“

69' [1 - 0] Jadson (11 m b.)
79' [1 - 1] Michel Bastos (11 m b.)