Greičiausiai 100 m krūtine nuotolį pusfinalyje plaukė norvegas Alexanderis Dale Oenas (58,71 sek.), aplenkęs italą Fabio Scozzolį (59,42) ir Cameroną Can Der Burgą iš Pietų Afrikos (59,49).

5. Brenton Rickard (Australija) - 1:00,11
6. Giedrius Titenis (Lietuva) - 1:00,25
6. Daniel Gyurta (Vengrija) - 1:00,25
8. Mark Gangloff (JAV) - 1.00,62

Pusfinalyje mūsiškis sugaišo 1 minutę 0,26 sekundės ir, pagerinęs asmeninį sezono rezultatą, užėmė aštuntą vietą tarp 16 startavusių atletų.

Atrankoje G. Titenis distanciją įveikė per 1 minutę 0,41 sekundės ir užėmė dvyliktą vietą tarp 82-jų startavusių atletų.

Tarp 836 plaukikų čempionate varžosi ir 6 Lietuvos atstovai.

G. Titenis (Anykščiai, 50 m ir 200 m krūtine), Vytautas Janušaitis (Kaunas, 100 m peteliške, 200 m ir 400 m kompleksiniu plaukimu), Mindaugas Sadauskas (Panevėžys, 50 m ir 100 m laisvu stiliumi), Raminta Dvariškytė (Vilnius, 200 m krūtine), Paulius Viktoravičius (Šiauliai, 100 m laisvu stiliumi estafetėje).

Lietuvos vyrų rinktinė dalyvaus 4 x 100 m kombinuotoje estafetėje.

Kaunietis Matas Andriekus pirmadienį 100 m plaukimo nugara atrankoje užėmė 39-ą vietą ir varžybas baigė .