12-ą minutę apgaulingu judesiu suklaidinęs Paragvajaus rinktinės gynėją Luizas Suarezas išvedė Urugvajaus komandą į priekį 1:0.

Po praleisto įvarčio Paragvajaus ekipa siekė perimti iniciatyvą, bet varžovams pavyko padvigubinti turimą persvarą. 42-ą minutę šiose pasižymėjo puolėjas Diego Forlanas 2:0.

Mačo pabaigoje Paragvajaus futbolininkai ketino surengti šturmą, bet po greitos kontraatakos D. Forlanas pasiekė trečią įvartį ir įtvirtino Urugvajaus rinktinės pergalę 3:0.

Rezultatas:

Urugvajus 2 - 0 Paragvajus

12' Luiz Suarez [1 - 0]
42' Diego Forlan [2 - 0]
90' Diego Forlan [3 - 0]

Amerikos taurės turnyre tai buvo jau penkioliktas Urugvajaus rinktinės triumfas bei pirmas kartas nuo 1995 metų ir, pagal iškovotus titulus, ji aplenkė Argentiną, kurios sąskaitoje liko keturiolika šio turnyro trofėjų.

Paragvajus į „Copa America“ varžybų finalą pateko po 32 metų pertraukos.