182 cm aukštį kvalifikacijoje įveikė devynios sportininkės, o A. Palšytė dėl daugiau atliktų bandymų buvo septinta.

Atrankos barjero neįveikė kiti du penktadienį ryte startavę Lietuvos atletai: Valentinas Rudys 800 m nubėgo per 1 minutę 52,20 sekundės, antrame bėgime finišavo penktas ir bendroje įskaitoje užėmė 19-ą vietą tarp 31-o dalyvio, o Živilė Brokoriūtė 100 m barjerinio bėgimo distancijoje sugaišo 14,84 sekundės ir liko paskutinė septinta pirmajame bėgime bei paskutinė 26-a bendroje įskaitoje.

V. Rudžiui iki pusfinalio barjero trūko 0,31 sekundės, o Ž. Brokoriūtei - 0,63 sekundės.

Merginų septynkovės varžybose dalyvaujanti Diana Pranckutė penktojoje rungtyje į tolį nušoko 4,90 m ir, surinkusi 532 taškus, liko 21-a. Bendroje įskaitoje ji turi 3381 tašką ir lieka paskutinė 21-a tarp varžybas tęsiančių (startavo 23) atlečių.

Septynkovėje pirmauja olandė Dafne Schippers (4576 tšk.), lenkianti vokietę Sarą Gambettą (4520 tšk.) ir britę Katariną Johnson-Thompson (4376 tšk.).