26-ą minutę pirmą įvartį švedams pelnė Davidas Elmas. 58-ą minutę Andreasas Augustssonas santykį padvigubino, o 67-ą minutę Niklaso Hulto taiklus smūgis įtvirtino Boraso klubo pergalę 3:0.

Kitose atsakomose turnyro rungtynėse Tauragės „Tauras“ antrą kartą - šįsyk išvykoje rezultatu 0:2 - pralaimėjo „Den Haag“ klubui iš Olandijos. Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Jensas Toornstra (45+1 min.) ir Tjaronnas Chery 80-ą minutę.

Pirmą susitikimą Kaune tauragiškiai pralaimėjo 2:3.

"Elfsborg" 3 - 0 "Sūduva" (pirmas mačas 1:1)

26' David Elmas [1 - 0]
58' Andreas Augustsson [2 - 0]
67' Niklas Hult [3 - 0]

"Sūduva": Povilas Valinčius, Nerijus Radžius, Valdemaras Borovskis, Bin Gu, Yang Wangas (35' Tadas Eliošius), Sergejus Žygalovas (70' Povilas Lukšys), Povilas Leimonas, Karolis Chvedukas, Sergejus Loginovas, Andrius Urbšys (58' Ričardas Beniušis), Vaidas Slavickas.

„Den Haag“ 2 - 0 „Tauras“ (3:2)

45+1' Jens Toornstra [1 - 0]
80' Tjaronn Chery [2 - 0]

„Tauras“: Aleksandras Borysenka, Kazimieras Gnedojus, Linas Savastas (61' Dmitrijus Borisovas), Regilio Seedorfas, Vygantas Zubavičius, Tomas Sirevičius, Lukas Martišauskis, Davydas Arlauskis, Andrius Gedgaudas (77' Nikolajus Misiukas), Miguelis Soaresas, Goranas Jerkovičius.

Kitų mačų rezultatai: (pažymėtos komandos pateko į kitą etapą)

Jerevano "FC Mika" (Armėnija) 0 - 1 "Valerenga" (Norvegija) (0:1)

Pavlodaro "Irtyš" (Kazachstanas) 0 - 2 Rustavio "FC Metallurg" (Gruzija) (1:1)

"Gaz Metan Medias" (Rumunija) 2 - 0 Kuopio "KuPS" (Suomija) (0:1)

Novy Sado "Vojvodina" (Serbija) 1 - 3 "FC Vaduz" (Lichtenšteinas) (2:0, "FC Vaduz" laimėjo dėka didesnio įvarčių skaičiaus išvykoje)

Lenkorano "Chazar" (Azerbaidžanas) 0 - 0 Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) (1:3)

Ventspilio "Ventspils" (Latvija) 3 - 2 Soligorsko "Šachtior" (Baltarusija) (1:0)

Talino "Levadia" (Estija) 0 - 1 "Differdang03" (Liuksemburgas) (0:0)

Povilas Šarūnas ("Levadia") žaidė iki 65 min. ir 30 min. buvo įspėtas, o Valerijus Mižigurskis liko tarp atsarginių.

"Aktobe" (Kazachstanas) 0 - 0 "Kecskemeti TE" (Vengrija) (1:1, kazachai laimėjo dėka įvarčio išvykoje)

Tiraspolio "FC Sheriff" (Moldova) 0 - 0 "Željezničar" (Bosnija ir Hercegovina) (0:1)

Baku "Qarabag" (Azerbaidžanas) 0 - 0 "EB/Streymur" (Farerai) (1:1, azerbaidžaniečiai laimėjo dėka įvarčio išvykoje)

Espo "Honka" (Suomija) 0 - 2 "Hacken" (Švedija) (0:1)

Tel Aviv "Bnei Yehuda" (Izraelis) 2 - 0 "Sant Julia" (Andora) (2:0)

Tbilisio "Dinamo" (Gruzija) 5 - 0 "Llanelli" (Velsas) (1:2)

Zestaponio "FC Gagra" (Gruzija) 2 - 0 Nikosijos "Anorthosis" (Kipras) (0:3)

FK "Sarajevo" (Bosnija ir Hercegovina) 2 - 0 "Orebro" (Švedija) (0:0)

"NK Varaždin" (Kroatija) 3 - 1 "Iskra-Stali" (Moldova) (1:1)

"Salzburg" (Austrija) 0 - 0 Liepojos "Metalurgs" (Latvija) (4:1)

Tomas Tamošauskas ir Nerijus Valskis žaidė 90 min., Vitalijus Kavaliauskas iki 77 min. (visi "Metalurgs")

Trnavos "Spartak" (Slovakija) 3 - 1 "KF Tirana" (Albanija) (0:0)

"Tromso" (Norvegija) 0 - 3 Pakšo "Paksi" (Vengrija) (1:1)

Poltavos "Vorskla" (Ukraina) 3 - 0 "Glentoran" (Š. Airija) (2:0)

Larnakos AEK (Kipras) 1 - 0 "Floriana" (Malta) (8:0)

"Aalesund" (Norvegija) 3 - 1 Budapešto "Ferencvaros" (Vengrija) (1:2, po pratęsimo)

Herningo "FC Midtjylland" (Danija) 5 - 2 TNS (Velsas) (3:1)

Sofijos "Lokomotiv" (Bulgarija) 3 - 2 Skopjės "Metalurg" (Makedonija) (0:0)

"Thun" (Šveicarija) 2 - 1 "Vllaznia" (Albanija) (2:1)

"Žilina" (Slovakija) 2 - 0 "Reykjavik" (Islandija) (0:3)

"Gaziantepspor" (Turkija) 4 - 1 Minsko "FC Minsk" (Baltarusija) (1:1)

Žydrūnas Karčemarskas ("Gaziantepspor") žaidė 90 min., o Donatas Navikas ("FC Minsk") liko atsargoje

"Jablonec" (Čekija) 5 - 1 "Flamurtari" (Albanija) (2:0)

Voloso "Volou Olympiakos" (Graikija) 1 - 1 "Rad" (Serbija) (1:0)

Skopjės "Rabotnicki" (Makedonija) 3 - 0 "Juvenes/Dogana" (San Marinas) (1:0)

"Westerlo" (Belgija) 0 - 0 "Turku PS" (Suomija) (1:0)

Londono "Fulham" (Anglija) 4 - 0 "Crusaders" (Š. Airija) (3:1)

"Split" (Kroatija) 3 - 1 "Domžale" (Slovėnija) (2:1)

Dublino "Bohemians" 1 - 1 Ljubljanos "Olimpia" (Slovėnija) (0:2)

"Dundee United" (Škotija) 3 - 2 Vroclavo "Šląsk" (Lenkija) (0:1, lenkai laimėjo dėl įvarčių svečiuose)

Funšalio "Nacional" (Portugalija) 2 - 0 "Hafnarfjordur" (Islandija) (1:1)

Dublino "St. Patricks" (Airija) 2 - 0 Karagandos "Šachtior" (Kazachstanas) (1:2)

Vienos "Austria" (Austrija) 2 - 0 Pljevljos "Rudar" (Juodkalnija) (3:0)