Pirmuoju metimu lietuvio sviestas diskas skriejo 61,28 metro, antruoju – 63,71, trečiuoju – 63,46, ketvirtuoju – 62,56, o penktasis buvo neįskaitytas.

Tris varžybų lyderius skyrė tik 8 centimetrai. Laimėjo pasaulio čempionas Robertas Hartingas. Vokiečiui pavyko atlikti tik vieną tikslų metimą, tačiau jau pirmuoju mėginimu jo sviestas įrankis nuskrido 67,32 metro.

Antrą vietą užėmė lenkas Piotras Malachowskis (67,26), trečias liko „Deimantinės lygos“ disko metikų įskaitoje pirmaujantis estas Gerdas Kanteris (67,24 m).

Po šio etapo V. Alekna su 5 taškais išsaugojo trečią vietą „Deimantinės lygos“ disko metikų įskaitoje. Pirmaujantis G. Kanteris turi 9 taškus, o jį prisivijęs R. Hartingas – 8-is.

Ketvirtą vietą užima P. Malachowskis (3 tšk.), besidalijantis ją su ispanu Yenniferiu Franku Casanasu, kuriam šįkart nepavyko užfiksuoti nė vieno sėkmingo metimo.

200 metrų bėgimą laimėjo U.Boltas

Varžybas vainikavusioje 200 metrų bėgimo rungtyje triumfavo Usainas Boltas. Jamaikietis distanciją nubėgo per 20,03 sekundės ir įtvirtino savo persvarą varžybų įskaitoje, surinkęs jau 8 taškus.

Antrą vietą užėmė greičiausiai Europoje bėgantis prancūzas Christophe’as Lemaitre’as (20,21 sek.), trečias buvo amerikietis Davisas Pattonas (20,59 sek.).