Nors Sergio Batistos vadovaujama Argentinos komanda ilgiau kontroliavo kamuolį, geresnių progų įvarčiams pelnyti turėjo jų varžovai. Rungtynių pradžioje Dayro Moreno ir Gustavo Ramosas smūgiavo visai šalia vartų, o pirmojo kėlinio viduryje D. Moreno neįtikėtinai neįmušė iš itin dėkingos padėties.

Antrame kėlinyje daugiau atakavo aikštės šeimininkai, bet ir jų pastangos buvo bevaisės.

Tašką iškovojusi Kolumbija lieka pirmoje A grupės vietoje, o argentiniečiai kol kas rikiuojasi antri. Pirmame ture Argentinos futbolininkai 1:1 sužaidė su Bolivijos vienuolike.

Ketvirtadienį šioje grupėje dar susitiks Kosta Rikos ir Bolivijos komandos. Bet kuriai iš jų nugalėjus, paskutiniame mače su Kosta Rika turnyro šeimininkams bus būtina pergalė.

A grupės lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)