Kitame susitikime Peru ir Urugvajaus rinktinės išsiskyrė taikiai – 1:1. Peru ekipa persvarą įgijo pirmojo kėlinio viduryje, o paskutinėmis jo sekundėmis santykį lygino Luisas Suarezas.

Likus 5 minutėms iki pertraukos puikų laisvąjį smūgį atliko Diego Forlanas, tačiau Peru vartininkas Raulis Fernandezas akrobatišku šuoliu apgynė savo tvirtovę. Antrame kėlinyje D. Forlanas vėl turėjo puikia progą pasižymėti, bet šįkart pėdos šonu smūgiavo labai nesėkmingai.

Peru fubolininkai kruopščiai gynėsi ir atėmė taškus iš grupės favorite vadintos Urugvajaus vienuolikės.

Statistika

Čilė – Meksika 2:1

Čilė: Esteban Paredes (66 min.), Arturo Vidal (72 min.).

Meksika: Alejandro Nestor Araujo Razo (40 min.).

Urugvajus – Peru 1:1

Urugvajus: Luis Suarez (45 min.).

Peru: Jose Paolo Guerrero (23 min.).

Turnyrinė C grupės lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)