Antrą vietą užėmė australė Krystal Weir (34 tšk.), trečią – kroatė Tina Mihelič (37 tšk.).

Viktorija Andrulytė buvo 26-a (172 tšk.), Saima Plerpaitė – 31-a (194 tšk.), o Milda Eidukevičiūtė – 45-a (299).

Varžybose dalyvavo 51 sportininkė.

„Raceboard“ burlenčių klasėje Juozas Bernotas laimėjo finalinį plaukimą ir užėmė 8-ą vietą (103 tšk.). Nugalėjo lenkas Przemyslawas Miarczynskis (18 tšk.), antras finišavo Toni Wilhelmas iš Vokietijos (28 tšk.), trečias – dar vienas Lenkijos atstovas Michalas Majewskis (49 tšk.).

Martynas Juodeška užėmė 23-ą vietą (194 tšk.) tarp 44 dalyvių.

Jaunimo iki 19 metų „Raceboard“ burlenčių klasėje Arnas Bušmanas finišavo šeštas (58 tšk.) tarp 20 sportininkų.

Nugalėjo Pietų Korėjos atstovas Cho Wonwoo (10 tšk.), antrą vietą užėmė danas Sebastianas Fleischeris (21 tšk.), trečiąją – Honkongo sportininkas Chunas Chengas (25 tšk.).