Pirmąją varžybų dieną jau pasibaigusių rungčių rezultatai:

vyrai -

100 m

1.Rytis Sakalauskas (Kaunas) 10,41 sek.(atrankoje - 10,30 sek. - geriausias sezono rezultatas Lietuvoje, LLAF taurės varžybų rekordas) (laimėjo 100 m LLAF taurės varžybose trečią kartą)
2.Aivaras Pranckevičius (Kaunas) 10,82 (atrankoje 10,70)
3.Martas Skrabulis (Vilnius) 10,87 (atrankoje 10,86)

400 m

1.Vitalij Kozlov (Vilnius) 47,72 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, laimėjo šią rungtį ketvirtą kartą)
2.Gediminas Kučinskas (Šiauliai) 48,46
3.Mindaugas Baliukonis (Vilnius) 48,97

1500 m

1.Petras Gliebus (Vilnius 3:52,75
2.Andrej Jegorov (Vilnius) 3:54,12
3.Remigijus Kančys (Kaunas) 3:55,15

110 m barjerinis bėgimas

1.Artūras Janauskas (Klaipėda) 14,61 sek.
2.Andrius Latvinskas (Kaunas) 15,02
3.Tomas Malakauskas (Klaipėda) 15,39

šuoliai į aukštį

1.Raivydas Stanys (Kaunas) 2,24 m (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje, LLAF taurės varžybų rekordas, nugalėjo trečią kartą iš eilės, ketvirtą kartą varžybų istorijoje)
2.Rimantas Mėlinis (Vilnius) 2,13
3.Mantvydas Ambraziejus (Vilnius) 2,05

šuoliai į tolį

1.Povilas Mykolaitis (Kaunas) 8,15 m (Lietuvos rekordas, įvykdytas olimpinis ir pasaulio čempionato B normatyvas, šią rungtį laimėjo šeštą kartą bei ketvirtą kartą iš eilės)
2.Darius Aučyna (Vilnius) 7,71
3.Marius Rudys (Plungė) 7,60

rutulio stūmimas

1.Artūras Gurklys (Vilnius) 17,97 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, laimėjo antrus metus iš eilės)
2.Vytautas Ugianskis (Kaunas) 15,70
3.Mantas Jusis (Vilnius) 15,22

ieties metimas

1.Marius Simanavičius (Kaunas) 71,94 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas, tapo 13-u Lietuvos ietininku, įveikusiu 70 m)
2.Tomas Intas (Kaunas) 69,49
3.Nerijus Lučkauskas (Kaunas) 66,72

moterys -

100 m

1.Lina Grinčikaitė (Klapėda) 11,56 sek.(geriausias sezono rezultatas Lietuvoje, laimėjo šią rungtį ketvirtą kartą iš eilės, šeštą per visą laiką)
2.Agnė Orlauskaitė (Kaunas) 11,72 (asmeninis rekordas, 10-12 rezultatas Lietuvoje per visą laiką)
3.Silvestra Malinauskaitė (Vilnius) 12,21

400 m

1.Modesta Morauskaitė (Vilnius) 55,93
2.Eva Misiūnaitė (Šiauliai) 56,44
3.Roberta Stučkaitė (Alytus) 57,35

1500 m

1.Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) 4:23,24 (LLAF taurės varžybų ir asmeninis rekordas)
2.Aina Valatkevičiūtė (Vilnius) 4:29,89
3.Banga Balnaitė (Klaipėda) 4:40,36

5000 m

1.Vaida Žūsinaitė (Vilnius) 16:50,47 (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje)
2.Gytė Norgilienė (Klaipėda) 17:09,08
3.Gintarė Zenkevičiūtė (Švenčionys) 17:58,94

100 m barj. bėgimas

1.Sonata Tamošaitytė (Kaunas) 13,24 (LLAF taurės rekordas, nugalėjo penktus metus iš eilės)
2.Austra Skujytė (Kaunas) 14,22
3.Justina Abariūtė (Vilnius) 14,56

1.Viktorija Žemaitytė (Kaunas) 1,83 m (šią rungtį taurės varžybose laimėjo trečią kartą)
2.Airinė Palšytė (Vilnius) 1,81
3.Gintarė Nesteckytė (Plungė) 1,81

1.Lina Andrijauskaitė (Kaunas) 6,20 (taurės varžybas laimėjo trečią kartą, anksčiau - 2006 ir 2008 metais)