R. Pavliučenko pelnė įvarčius 26 ir 59 minutėmis, 73 minutę realizavo 11 metrų baudinį. Beje, armėnai po Marcoso Pizzelli įvarčio 25 rungtynių minutę buvo išsiveržę į priekį.
Kitame B grupės susitikime Slovakija minimalia persvara 1:0 nugalėjo Andorą.
G grupės rungtynėse anglai buvo pasiųsti į nokdauną, kai Tranquillo Barnetta 32 ir 35 minutėmis pelnė du įvarčius iš eilės. Netrukus (37 min.) Frankas Lampardas realizavęs 11 metrų baudinį rezultatą sušvelnino (1:2), o rezultatą 51 minutę po keitimo pasirodęs ir aikštėje praleidęs vos penkias minutės išlygino Ashley Youngas – 2:2.
Kitose G grupės rungtynėse Juodkalnija savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Bulgarija.
F grupėje pralaimėjimą savo aikštėje patyrė Latvijos vienuolikė 1:2 nusleidusi Izaelio vienuolkei, o kitose šios grupės rungtynėse graikai 3:1 nugalėjo Maltą.
H grupės rungtynėse pergalę svečiuose iškovojo Danijos ekipa 2:0 palaužusi Islandiją.
Visi rezultatai:
B grupė:
Rusija 3 – 1 Armėnija
25‘ [0 – 1] Marcos Pinheiro Pizzelli
26‘ [1 – 1] Romanas Pavliučenko
59‘ [2 – 1] Romanas Pavliučenko
73‘ [3 – 1] Romanas Pavliučenko (iš 11m)
Slovakija 1 – 0 Andora
63‘ [1 – 0] Miroslav Karhan
Makedonija 0 – 2 Airija
8‘ [0 – 1] Robbie Keane
37‘ [0 – 2] Robbie Keane
1. | Airija | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 13 |
2. | Rusija | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | 13 |
3. | Slovakija | 6 | 4 | 1 | 1 | 6:4 | 13 |
4. | Armėnija | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:7 | 8 |
5. | Makedonija | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:8 | 4 |
6. | Andora | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:13 | 0 |
F grupė:
Latvija 1 – 2 Izraelis
19‘ [0 – 1] Yossi Benayou
43‘ [0 – 2] Tal Ben Haim (iš 11m)
62‘ [1 – 2] Aleksandrs Cauna (iš 11m)
Graikija 3 – 1 Malta
8‘ [1 – 0] Giannis Fetafatzidis
26‘ [2 – 0] Kyriakos Papadopoulos
54‘ [2 – 1] Michael Mifsud
64‘ [3 – 1] Giannis Fetafatzidis
1. | Graikija | 6 | 4 | 2 | 0 | 8:3 | 14 |
2. | Kroatija | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:3 | 13 |
3. | Izraelis | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:7 | 13 |
4. | Gruzija | 7 | 2 | 3 | 2 | 5:5 | 9 |
5. | Latvija | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | 4 |
6. | Malta | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:13 | 0 |
G grupė:
Anglija 2 – 2 Šveicarija
32‘ [0 – 1] Tranquillo Barnetta
35‘ [0 – 2] Tranquillo Barnetta
37‘ [1 – 2] Frank Lampard (iš 11m)
51‘ [2 – 2] Ashley Young
Juodkalnija 1 – 1 Bulgarija
53‘ [1 – 0] Radomir Djalovic
66‘ [1 – 1] Ivan Popov
1. | Anglija | 5 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | 11 |
2. | Juodkalnija | 5 | 3 | 2 | 0 | 4:1 | 11 |
3. | Šveicarija | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 5 |
4. | Bulgarija | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:6 | 5 |
5. | Velsas | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:8 | 0 |
H grupė:
Islandija 0 – 2 Danija
60‘ [0 – 1] Lasse Schøne
75‘ [0 – 2] Christian Eriksen
Portugalija 1 – 0 Norvegija
53‘ [1 – 0] Helder Postiga
1. | Portugalija | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | 10 |
2. | Danija | 5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 10 |
3. | Norvegija | 5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 10 |
4. | Kipras | 4 | 2 | 2 | 5:8 | 2 | |
5. | Islandija | 5 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | 1 |