R. Pavliučenko pelnė įvarčius 26 ir 59 minutėmis, 73 minutę realizavo 11 metrų baudinį. Beje, armėnai po Marcoso Pizzelli įvarčio 25 rungtynių minutę buvo išsiveržę į priekį.

Kitame B grupės susitikime Slovakija minimalia persvara 1:0 nugalėjo Andorą.

G grupės rungtynėse anglai buvo pasiųsti į nokdauną, kai Tranquillo Barnetta 32 ir 35 minutėmis pelnė du įvarčius iš eilės. Netrukus (37 min.) Frankas Lampardas realizavęs 11 metrų baudinį rezultatą sušvelnino (1:2), o rezultatą 51 minutę po keitimo pasirodęs ir aikštėje praleidęs vos penkias minutės išlygino Ashley Youngas – 2:2.

Kitose G grupės rungtynėse Juodkalnija savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Bulgarija.

F grupėje pralaimėjimą savo aikštėje patyrė Latvijos vienuolikė 1:2 nusleidusi Izaelio vienuolkei, o kitose šios grupės rungtynėse graikai 3:1 nugalėjo Maltą.

H grupės rungtynėse pergalę svečiuose iškovojo Danijos ekipa 2:0 palaužusi Islandiją.