Likusius įvarčius taip pat mušė Vokietijos futbolininkai – jie pirmavo po pirmojo tikslaus M. Gomezo smūgio (44 min.), tačiau antrojo kėlinio pradžioje (50 min.) gynėjas Arne Friedrichas įsimušė į savo vartus.

Po pergalės A grupės lyderiai vokiečiai antrą vietą užimančius belgus jau lenkia 7 taškais. Belgija penktadienį namie sužaidė taikiai 1:1 su Turkijos rinktine ir šis rezultatas – itin palankus vokiečiams. Turkus jie lenkia 8 taškais.

Užtikrintai pirmoje C grupės vietoje žengia Italijos futbolininkai, namuose be intrigos 3:0 sutriuškinę Estijos atstovus.

Du taškus Baltarusijos sostinėje Minske prarado D grupės lyderė Prancūzijos rinktinė. Ericas Abidalis įsimušė į savo vartus, Florent’as Malouda po dviejų minučių įvarčiu „ištaisė“ komandos draugo klaidą, tačiau tai ir buvo viskas – 1:1.

Įdomiai klostėsi F grupės mačas Splite, kur Kroatijos futbolininkai jau 16-ą minutę buvo priversti vytis Gruzijos rinktinę, bet du įvarčiai antrame kėlinyje leido aikštės šeimininkams iškovoti pergalę 2:1 ir iš pirmos vietos išstumti graikus.

Statistika

A grupė:

Kazachstanas – Azerbaidžanas 2:1

Kazachstanas: Sergej Gridin (57 ir 68 min.).

Azerbaidžanas: Vuqar Nadirov (63 min.).

Austrija – Vokietija 1:2

Austrija: Arne Friedrich (50 min. į savo vartus).

Vokietija: Mario Gomez (44 ir 90 min.).

Belgija – Turkija 1:1

Belgija: Marvin Ogunjimi (4 min.).

Turkija: Burak Yilmaz (22 min.).

75-ą min. Axel Witsel (Belgija) nerealizavo 11 metrų baudinio.

A grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)