Nuo aukso medalius iškovojusių vokečių Katrin Boron (Kathrin Boron) ir Kerstin Kowalski (Kerstin Kowalski), 2000 m įveikusių per 6 min. 50,20 sek., Lietuvos irkluotojos atsiliko 9,19 sek. Sidabras atiteko Naujosios Zelandijos irkluotojoms (6 min. 51,73 sek.), bronza - Baltarusijos atstovėms (6 min. 52,72 sek.).

Ketvirtos liko rusės (6 min. 59,39 sek.). Pirmuosius 500 m greičiausiai įveikusios lietuvės aplenkė tik šveicares (7 min. 01,93 sek.).

Vyrų porinių dviviečių valčių B finale Einaras Šiaudvytis ir Kęstutis Keblys finišavo antri, tik 0,02 sek. nusileidę Didžiosios Britanijos atstovams. Lietuviams galutinėje įskaitoje atiteko aštuntoji vieta.

Kiti du Lietuvos atstovai Einius Petkus ir Giedrius Žadeika dviviečių be vairininko valčių klasės B finale taip pat buvo antri, atsilikę nuo vokiečių 0,18 sek.

Mūsų šalies keturvietė be vairininko - Vaidotas Seminavičius, Donatas Buivydas, Mindaugas Kvederis ir Tadas Trilikauskas - B finale užėmė trečiąją vietą. Galutinėje įskaitoje lietuviai liko devinti.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.