Pirmas įvartis krito 24-ą minutę, kai po puikaus saugo Mesuto Ozilo perdavimo kamuolį galva į vartus nukreipė C. Ronaldo.

Antrame kėlinyje, 58-ą minutę, greitos atakos metu „Getafe” komandos vartininkas išmušė kamuolį iš po Gonzalo Higuaino kojų, tačiau šis atšoko M. Ozilui, pastarasis jį perdavė C. Ronaldo, kuris nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

77-ą minutę aikštėje po keitimo tik ką pasirodęs Karimas Benzema pasižymėjo po idealiai atlikto Xabi Alonso perdavimo ir pasiekė trečią įvartį.

Galutinis taškas buvo padėtas jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką, kuomet C. Ronaldo buvo pargriautas baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo pats portugalas.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas C. Ronaldo iš viso yra įmušęs 36 įvarčius.

„Real” 4 - 0 „Getafe”

24' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
58' [2 - 0] Cristiano Ronaldo
77' [3 - 0] Karim Benzema
90' [4 - 0] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)

Santandero „Racing” 2 - 1 Madrid „Atletico”

11' [0 - 1] Mario Suarez
38' [1 - 1] Kennedy Bakircioglu
48' [2 - 1] Markus Rosenberg

„Malaga” 2 - 0 Chichono „Sporting”

9' [1 - 0] Julio Baptista
68' [2 - 0] Eliseu

La Korunjos „Deportivo” 2 - 1 Bilbao „Athletic”

3' [0 - 1] Gaizka Toquero
22' [1 - 1] Adrian
71' [2 - 1] Xabier Aranburu Castillo („Athletic”, į savus vartus)