Įspūdingą pergalę pasiekė Vilniaus "Lugninės" klubo plaukikė Giedrė Grigonytė, laimėjusi 100 peteliške rungtį - pagerino ne tik festivalio rekordą (1:00,77), bet Lietuvos merginų iki 17 metų ir moterų rekordus.

Nenuvylė ir šalies plaukimo lyderiai - kaunietis Vytautas Janušaitis ir anykštėnas Giedrius Titenis. V. Janušaitis laimėjo dvi rungtis - 100 m laisvu stiliumi ir 100 m kompleksiniu būdu. G. Titenis užtikrintai nugalėjo 50 m rungtyje krūtine. Varžybose dalyvavo ir šalies plaukimo legenda panevėžietis Darius Grigalionis: 50 m nugara rungtyje jis nepaliko vilčių savo varžovams.

Antrą varžybų dieną plaukikai varžėsi dėl likusių 28 medalių komplektų bei pasiekė 7 rekordus.

Lietuviai pelnė 13 aukso medalių, tarp jų anykštėnai 1 aukso medalį (G. Titenis - 100 m krūtine), 3 bronzos medalius (Dominykas Spudvilas du medalius - 50 m laisvu stiliumi ir 50 m peteliške; Irmantas Vernickas - 1 medalį 50 m peteliške).

Užsieniečiai išsivežė iš Anykščių 15 aukso medalių. Absoliučiai geriausia festivalio plaukike tapo G. Grigonytė, antrą dieną pasiekusi du rekordus (Lietuvos merginų iki 17 metų), o absoliučiai geriausias festivalio plaukikas - G. Titenis.

Festivalio metu Anykščiuose pagerinta 17 festivalio bei 4 Lietuvos rekordai.

Estafetinį plaukimą 7 po 50 m laisvu stiliumi laimėjo Panevėžio "Žemynos" komanda, kuri buvo apdovanota festivalio taure.

Geriausius festivalio plaukikus apdovanojo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas.