Jaunių amžiaus grupėje iki 18 m. varžėsi merginos ir vaikinai. Merginų kūno fitneso kategorijoje nugalėtoja tapo šiaulietė Elėja Lukytė („Gylys“). Vaikinų kultūrizmo kategorijos nugalėtoju tapo vilnietis sporto klubo „Ultimate Gym“ atstovas Aidas Grybauskas.

Tarp vienuolikos jaunimo kultūristų (iki 21 m.) dalyvių vieno taško persvara nugalėjo šiaulietis Arminas Atamančiukas („Fortūna“).

Veteranų kultūristų (virš 40 m.) kategorijoje pirmąją vietą pelnė vilnietis sporto klubo „All Stars“ atstovas Artūras Bartkus.

Suaugusių sportininkų amžiaus grupėje moterys rungtyniavo dvejose ūgio kategorijose: iki 164 cm pirmenybių nugalėtoja tapo jurbarkiškė Renata Marcinkutė („Progresas“), o per 164 cm – kaunietė Sonata Ilijonskienė („Šiaurė“).

Skaitlingiausia varžybų kategorija buvo vyrų klasikinis kultūrizmas, kurioje rungtyniavo 18 dalyvių. Po atkaklios kovos nugalėtoju tapo kaunietis Vytautas Teresevičius („Pasimatymas gym“).

Vyrai kultūristai rungtyniavo dvejose svorio kategorijų grupėse: iki 85 kg ir per 85 kg . Nugalėtojais tapo atitinkamai: Marius Vasiliauskas (Kaunas „Pasimatymas“) ir Arūnas Vandys (Šiauliai „Fortūna“).

Trenerių įskaitoje trečią vietą iškovojo Rinaldas Česnaitis (Marijampolė „Tauras“), antrą – Arvydas Mickus, (Jurbarkas „Progresas“) trečią – Darius Babickas (Vilnius „Ultimate Gym“).

Objektyviausias pirmenybių teisėjas – jurbarkietis Marius Arlauskas.