Olimpietis Mindaugas Griškonis vėl šventė pergalę, iškovodamas stipriausio Lietuvos vienvietininko titulą (7 min. 06,36 sek.). Antras buvo Saulius Ritteris (7:14,21), o trečias Rolandas Maščinskas (7:17,47).

Sekmadienį šie du sportininkai iškovojo pergalę dviviete porine valtimi (6:34,84), antri buvo trakietis Mykolas Masilionis ir Gytis Ruzgys (6:38,19).

Moterų vienviečių valčių klasėje rungtyniavusi pasaulio jaunimo čempionė Donata Vištartaitė buvo nepralenkiama, tačiau vis dar svarsto, ar dalyvaus pasaulio jaunimo čempionate Amsterdame.

Irkluotoja baiminasi, jog jaunimo pirmenybės nesutrukdytų pasirengimo procesui pasaulio suaugusiųjų čempionatui, kur bus kovojama dėl olimpinių kelialapių.

Moterų dviviečių valčių klasėje nugalėtojomis tapo Lina Šaltytė ir Gabrielė Albertavičiūtė (7:18,50), kurios taip pat rengiasi atrankai į olimpines žaidynes. Antros finišavo jaunių amžiaus grupės atstovės Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė (7:27,67). Šios sportininkės ruošiasi tarptautinei regatai "Družba" bei Europos jaunių čempionatui.

Trečiąją vietą iškovojo Donata Vištartaitė, nusprendusi išbandyti savo jėgas kartu su Vitalija Putriūte dvivietėje valtyje (7:34,78).