25-ą minutę aikštėje pakeitęs Wojciechą Szymaneką D. Šernas jau po 7 minučių realizavo 11 m baudinį ir padvigubino rezultatą - 2:0, o 34-ą minutę įmušė ir trečiąjį rungtynių įvartį - 3:0. Be to lietuvis 33-ą minutė buvo įspėtas.

Dar vietą įvartį svečiams pelnė Piotras Grzeczakas (2 min.), o šeimininkų gretose pasižymėjo Tomaszas Frankowskis (90 min.).

M. Panka svečių gretose nebuvo registruotas.

A. Skerla šeimininkų gretose žaidė visą susitikimą, o T. Kijanskas - iki 62-os minutės.

Po šios nesėkmės "Jagiellonia" futbolininkai su 41 tašku liko antroje vietoje ir toliau trim taškais atsilieka nuo lyderės Kroakuvos "Wisla" komandos.

Trečiojoje pozicijoje su 38 taškais lieka Vytauto Andriuškevičiaus Gdansko "Lechia" vienuolikė, o Gdynės "Arka" (24 taškai) ekipa su Tadu Labuku - penkiolikta.