Kitose rungtynėse vyko kova dėl išlikimo. Birmingeme vietos „Birmingham City“ klubas susitiko su „Wolverhampton“ komanda.

Pirmieji į priekį išsivežė „vilkai“, kai 7-ą minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo Stevenas Fletcheris. Tačiau prabėgus 20 minučių, rezultatą išlygino Sebastienas Larssonas.

„Arsenal” minimaliu skirtumu palaužė „Man. Utd”

Centrinis 35-o turo mačas vyko tarp Londono „Arsenal“ bei „Manchester United“ ekipų. Svarbia pergalę, rezultatu 1:0 iškovojo namuose žaidę „kanonieriai“.

Rungtynės geriau prasidėjo „Arsenal“ komandai. Londono ekipa dažniau rengė atakas ir keletą kartų pavojingai smūgiavo Jackas Wilshere‘as bei Robinas Van Persie. Veliau pavojingą varžovų ataką sustabdė „United“ gynėjas Patrice‘as Evra.

Visgi po to žaidimas išsilygino, o pavojingai smūgiavo Wayne‘as Rooney bei Andersonas.

Pirmame kėlinyje arbitras neskyrė vienuolikos metrų baudinio, kai baudos aikštelėje ranka aiškiai sužaidė „Manchester United“ gynėjas iš Serbijos Nemanja Vidičius.

Antras kėlinys buvo kur kas įdomesnis už pirmą. 56-ą minutę taikliu smūgiu į kairį vartų kampą įvartį pelnė „Arsenal“ žaidėjas Aaronas Ramsey.

Po įvarčio „Man Utd“ akivaizdžiai atkuto ir pabandė sukurti pavojingų atakų, tačiau puikiai žaidę „Arsenal“ gynėjai ir vartininkas įvarčio įmušti neleido.

Rungtynės taip ir baigėsi minimalia „Arsenal“ pergale 1:0. Po jos „kanonieriai“ sumažino atsilikimą nuo lyderių „Manchester United“ ir dabar juos skiria 6 taškai. Kitas Londono klubas - „Chelsea“ - nuo lyderių atsilieka vos 3 taškais.

29‘ Craig Gardner („Birmingham City”) - raudona kortelė

„Arsenal“ 1 – 0 „Manchester United“ (2 kėl.)

56' [1 - 0] Aaron Ramsey

„Manchester City“ 2 – 1 „West Ham“

11' [1 - 0] Pablo Zabaleta
15' [2 - 0] Pablo Zabaleta
33' [2 - 1] Demba Ba