Lietuvos čempione moterų grupėje pirmą kartą tapo Gintarė Zenkevičiūtė (Švenčionys-Vilniaus raj.), 4 km įveikusi per 14 min. 20 sek. Sidabro medalį iškovojo Evelina Uševaitė (Šiauliai), atsilikusi 6 sek, o bronza tenkinosi klaipėdietė Banga Balnaitė (14:45).

Jaunimo grupėje šalies pirmenybes laimėjo Andrius Juknevičius (Pakruojis-Šiauliai) - 15:38 (5 km) ir Gintarė Zenkevičiūtė. Pajėgiausi tarp jaunių buvo klaipėdietis Andrius Šliapcevas (3 km, 9:20) bei Vilniaus rajono atstovė Jolanta Naruševič (2 km, 7:08).

2 km nuotolį jaunučiams pirmas baigė Aidas Pėlikis (Klaipėda) - 6:23. Tarp jaunučių merginų, bėgusių 1,5 km, pirmavo šiaulietė Lina Grišiūtė (5:21).

Mergaičių grupėje buvo daugiausiai - net 50 - dalyvių. 500 m greičiausiai nubėgo Aušra Butkevičiūtė (Klaipėda) - 1 min. 34 sek. Greičiausias berniukas - šiaulietis Danielius Matiasas (3:08).

Komandų įskaitoje miestų grupėje nugalėjo Šiauliai (183), antri - klaipėdiečiai (155), treti - vilniečiai (152).

Stipriausia rajonų kroso komanda atvyko iš Vilniaus (136), Klaipėdos rajonas - antroje vietoje (91), o Vilkaviškio - trečioje (67) pozicijoje.

Tarp 15 taškus pelniusių klubų daugiausiai jų surinko "Nikė" (186), aplenkusi "Stadiją" (98) ir Vilkaviškio LASK (67).