Atsakomas mačas po savaitės - gegužės 4 dieną - Mančesteryje.

Rungtynės

Žaidimą aktyviau pradėjo vokiečiai ir 40-ą sekundę Alexandras Baumjohannas patikrino Edvino Van der Saro budrumą. Tačiau jau 3-ą minutę po klastingo W. Rooney smūgio savo vartus gelbėjo Manuelis Neueris. Dar po kelių akimirkų (6-ą min.) pavojingai smūgiavo Fabio, o 14-ą minutę, nuošalės spąstų išvengęs Javieras Hernandezas, iššoko vienas prieš „Schalke“ ekipos vartininką, bet įvarčio pasiekti meksikiečiui nepavyko.

Kėlinio viduryje žaidimas kiek aprimo, bet iniciatyva priklausė „Man. United“ futbolininkams. Ramybė pasirodė buvusi apgaulinga, nes 26-ą ir 28-ą minutėmis puikių progų neišnaudojo J. Hernendezas ir R. Giggsas.

36-ą minutę, per ilgai užsitęsusią anglų ataką, tik stebuklas išgelbėjo Gelzenkircheno klubą nuo įvarčio. Baigiantis pirmam kėliniui R. Giggsas išsiveržė vienas prieš M. Neuerį, bet vokiečių vartininko nepergudravo. Po pirmų 45 minučių švieslentėje degė du nuliai.

Antro kėlinio pradžioje „United“ futbolininkai surengė du pavojingus išpuolius, bet pasižymėti Michaelui Carrickui ir R. Giggsui nepasisekė. 51-ą minutę J. Hernadezas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, bet teisėjas puolėjui užfiksavo nuošalę.

Didžiulę savo persvarą svečiai iš Anglijos įvarčiais pavertė antro kėlinio viduryje. 67-ą minutę pirmą įvartį po juvelyrinio W. Rooney perdavimo pelnė R. Giggsas - 1:0. Dar po dviejų minučių J. Hernandezo ir W. Rooney derinys baigėsi pastarojo tiksliu smūgiu - 2:0.

Po pasiekto reikiamo rezultato „United“ žaidėjai nusiramino ir ramiai baigė rungtynes bei iškovojo įtikinamą pergalę 2:0.

Rezultatas:

„Schalke-04“ 0 - 2 „Manchester United“

67' Ryan Giggs [0 - 1]
69' Wayne Rooney [0 - 2]

34' Christop Meltzelder („Schalke“) - geltona kortelė
58' Fabio („Manchester United“) - geltona kortelė
71' Hans Sarpei („Schalke“) - geltona kortelė

„Schalke“: Neuer, Uchida, Matip, Metzelder, Sarpei (72' Escudero), Farfan, Papadopoulos, Jurado (83' Draxler), Baumjohann (53' Kluge), Raul, Edu.

„Man Utd“: Van der Sar, Fabio Da Silva, Ferdinand, Vidič, Evra, Valencia, Carrick, Giggs, Park (73' Scholes), Rooney (83' Nani), Hernandez (73' Anderson).