Pirmas kėlinys prasidėjo atsargiai, kol abi komandos atliko žvalgybą. Po Egidijaus Baubos pražangos mažumoje likę lietuviai, praleido pirmą įvartį. Pasižymėjo Mateuszas Danieliukas (09:18).

Netrukus patys įgiję vieno žaidėjo pranašumą, mūsiškiai išlygino santykį 1:1. Po Mindaugo Kiero tolimo smūgio nuo mėlynos linijos, ritulį į vartus lazda sumaniai nukreipė P. Rulevičius.

Tačiau pusiausvyra išliko neilgai. 15-ą minutę lenkas Jakubas Witeckis persvėrė santykį 2:1. Tuo metu 2 minutėmis buvo nubaustas Andrejus Židkovas.

Pirmo kėlinio pabaigoje puikios progos išlyginti rezultatą neišnaudojo P. Rulevičius.

Antro kėlinio pradžioje, Lietuvos rinktinei esant mažumoje, vienas prieš varžovų vartininką iššoko Dontas Kumeliauskas, bet jam pergudrauti lenkų vartininko Rafalo Radziszewskio nepasisekė.

Po kelių minučių lietuviai daugiau, negu 50 sekundžių žaidė penkiese prieš tris lenkus, bet pasiųsti ritulio į priešininkų vatus neįstengė. Visas atakas mūsiškiai grindė tik tolimais smūgiais.

Vėliau pasitvirtino taisyklė: neįmuši tu, įmuš - tau. Antro kėlinio pabaigoje akivaizdžiai pavargę lietuviai praleido du įvarčius iš eilės. Pradžioje 39-ą minutę Nerijų Dauksevičių nuginklavo Jaroslawas Rzeszutko (varžovai tuo metu žaidė keturiese prieš penkis lietuvius, 1:3), o kitoje atakoje įvartį pelnė ir Mikolajus Lopuskis (1:4).

Trečią kėlinį Lietuvos rinktinės vartų stojo ginti pasaulio čempionato debiutantas 18-metis Mantas Armalis. 52-ą minutę prie jo vartų kilo sumaištis ir Marcinas Koluszas įmušė penktą įvartį (1:5). Lenkai vėl turėjo kiekybinę persvarą.

Dvikova, kurioje traumas patyrė net trys lenkai, baigėsi rezultatu 5:1 priešininkų naudai. Pirmadienį lietuvių varžovė bus Ukraina. Geriausiu žaidėju mūsų komandoje pripažintas E. Bauba.

Rezultatas:

Lietuva - Lenkija 1:5 (1:2, 0:2, 0:1).

Lietuva: Pijus Rulevičius (12:21).

Lenkija: Mateusz Danieliuk (09:18), Jakub Witecki (15:00), Jaroslaw Rzeszutko (38:37), Mikolaj Lopuski (39:38), Marcin Kolusz (51:02).