Pirmas rungtynių įvartis krito 17-ą minutę, kai aikštės šeimininkų puolėjas Peteris Odemwingie varžovų baudos aikštelėje išbėgo vienas prieš vartininką ir jį nuginklavo 1:0.

Nepaisant to, jau po penkių minučių rezultatas tapo lygus, kai kamuolys atšoko tiesiai Didier Drogba, kuris stipriu smūgiu nukreipė jį į vartų tinklą - 1:1.

Dar po keturių minučių svečiai iš Londono išsiveržė į priekį, kuomet Salomonas Kalou smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į vartus.

Per pridėtinį pirmojo kėlinio laiką „Chelsea“ klubo saugas Frankas Lampardas pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Verta paminėti, jog rungtynių pabaigoje, likus maždaug septynioms minutėms iki susitikimo laiko pabaigos, sausį „Chelsea“ komandos įsigytas puolėjas Fernando Torresas pagaliau pelnė savo pirmą įvartį „mėlynųjų“ gretose, deja, iš nuošalės.

„West Bromwich“ 1 – 3 „Chelsea“

17' [1 - 0] Peter Odemwingie
22' [1 - 1] Didier Drogba
26' [1 - 2] Salomon Kalou
45' [1 - 3] Frank Lampard

„Birmingham City“ 2 – 0 „Sunderland“

41' [1 - 0] Sebastian Larsson
66' [2 - 0] Craig Gardner

„Blackpool“ 1 – 3 „Wigan“

3' [0 - 1] Hugo Rodallega
45' [0 - 2] Charles N´Zogbia
66' [0 - 3] Mohamed Diame
84' [1 - 3] Dudley Campbell

Liverpulio „Everton“ 2 – 0 „Blackburn“

54' [1 - 0] Leon Osman
75' [2 - 0] Leighton Baines (11 metrų baudinio)

Londono „West Ham“ 1 – 2 Birmingemo „Aston Villa“

2' [1 - 0] Robbie Keane
37' [1 - 1] Darren Bent
90' [1 - 2] Gabriel Agbonlahor