Po kitų mačų prie „Porto“ futbolininkų pusfinalyje prisijungė dar dvi Portugalijos komandos. „Braga“ ekipa po lygiųjų Kijeve su vietos „Dinamo“ 1:1, namuose išsaugojo palankias nulines lygiąsias, nors beveik valandą prieš ukrainiečius žaidė mažumoje.

Lisabonos „Benfica“ sužaidė lygiosiomis 2:2 Olandijoje su PSV „Eindhoven“ klubu. Portugalai, kurie laimėjo pirmą mačą 4:1, buvo privertę savo gerbėjus jaudintis, kai pirmo kėlinio pradžioje po Balazso Dzsudzsako ir Jeremaino Lenso smūgių pavojingai atsiliko 0:2. Tačiau Luisao ir Oscaro Cardozo įvarčiai lėmė įspūdingą bendrą lisaboniečių pergalę 6:3.

Olandų „Twente“ klubas, nors atsakomajame mače ir pirmavo 1:0, nesugebėjo sustabdyti svečių iš Ispanijos - „Villarreal“ komandos futbolininkų atakų. Ispanai išvykoje šventė dviem įvarčiais kuklesnę pergalę nei namuose - 3:1.

Spartak“ 2 - 5 „Porto“*, pirmas mačas 1:5.

28' Hulk [0 - 1]
45+2' Cristian Rodriguez [0 - 2]
47' Fredy Guarin [0 - 3]
52' Artiom Dziuba [1 - 3]
54' Falcao [1 - 4]
72' Ari [2 - 4]
89' Ruben Micael [2 - 5]

„Braga“* 0 - 0 Kijevo „Dinamo“, - pirmas mačas 1:1.

29' Paulo Cesar („Braga“) - raudona kortelė
88' Goran Popov („Dinamo“) - raudona kortelė

„PSV Eindhoven“ 2 - 2 „Benfica“*, - pirmas mačas 1:4.

17' Balazs Dzsudzsak [1 - 0]
25' Jeremain Lens [2 - 0]
45' Luisao [2 - 1]
63' Oscar Cardozo [2 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

„Twente“ 1 - 3 „Villarreal“*, - pirmas mačas 1:5.

32' Emir Bajrami [1 - 0]
59' Giuseppe Rossi [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
84' Marcos Ruben [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
89' Ruben Gracia Cani [1 - 3]

59' Dwight Tiendalli („Twente“) - raudona kortelė

Pusfinalių poros:

„Braga“ - „Benfica“
„Porto“ - „Villarreal“

Pirmi pusfinalio susitikimai bus žaidžiami balandžio 28 dieną, o atsakomos rungtynės vyks po savaitės.