Mačą puikiai pradėjo šeimininkai, kurie spaudė savo varžovus ir kūrė vieną ataką po kitos, o „Villarreal“ žaidėjai mėgino rengti kontratakas, tačiau jos didelės naudos nedavė.

14-ą minutę po Miguelio atlikto perdavimo vienas prieš vartininką išbėgo „Valencia“ puolėjas Roberto Soldado ir tiksliu smūgiu pažeme nuginklavo Diego Lopezą.

Sužaidus dar kelias minutes M. Stankevičius po Juano Mata atlikto perdavimo sudrebino vartų virpstą, o netrukus sekė dar vienas R. Soldado smūgis esant vienam prieš vartininką, bet šį kartą D. Lopezas sužaidė puikiai.

Antrasis kėlinys prasidėjo apylygiai, bet 56-ą minutę „Valencia“ skirtumą padvigubino, kai Juanas Mata sužaidė sienele kartu su Everu Banega, įbėgo į baudos aikštelę ir be vargo nuginklavo vartininką.

62-ą minutę rezultatą šeimininkų naudai dar labiau padidino E. Banega, kuris po Pablo Hernandezo perdavimo vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir beveik palaidojo svečių viltis.

Dar po dešimties minučių svečiai galėjo tik pasvajoti apie lygiąsias, kuomet P. Hernandezas išbėgo vienas prieš vartininką, perdavė kamuolį J. Matai, o pastarasis jį pasiuntė į tuščius vartus.

Nesužaidus dar nei dvejų minučių rezultatas tapo triuškinantis, kai 76-ą minutę R. Soldado perkėlė kamuolį per vartininką ir pelnė dar vieną įvartį.

Visi sekmadienio rezultatai:

„Valencia“ 5 - 0 „Villarreal“

14' [1 - 0] Roberto Soldado
56' [2 - 0] Juan Mata
62' [3 - 0] Ever Banega
73' [4 - 0] Juan Mata
75' [5 - 0] Roberto Soldado

Marius Stankevičius („Valencia“) žaidė visas rungtynes.

Madrido „Atletico“ 3 - 0 San Sebastijano „Real Sociedad“

12' [1 - 0] Filipe Luis
45' [2 - 0] Mario Suarez
79' [3 - 0] Sergio Aguero

Santandero „Racing“ 1 - 1 Valensijos „Levante“

32' [1 - 0] Victoriano Rivas Nano (į savus vartus)
90' [1 - 1] Rafa Jorda

„Malaga“ 0 - 0 La Korunjos „Deportivo“

45 min. iš aikštės pašalintas Laureano Sanabria Ruizas („Deportivo“).

„Hercules“ 0 - 0 Barselonos „Espanyol“

Chichono „Sporting“ 1 - 0 Pamplonos „Osasuna“

65' [1 - 0] David Barral.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)