Danijai atstovaujanti tenisininkė šį sezoną jau yra laimėjusi du turnyrus - Dubajuje ir Indian Velse.

Nesėkmes patyrė antra pagal pajėgumą Čarltone australė Samantha Stosur, kuri pralaimėjo rusei Jelenai Vesninai 4:6, 1:6, penkta varžybų raketė Shahar Peer iš Izraelio, nusileidusi vokietei Juliai Georges 2:6, 3:6, ir septinta skirstyta rusė Nadežda Petrova, kurią eliminavo kinė Peng Shuai 3:6, 7:5, 2:6.

Ketvirtfinalyje žais ir trečia turnyro raketė serbė Jelena Jankovič, kuri laimėjo prieš Chanellę Scheepers iš Pietų Afrikos 6:2, 6:2.

Moterų turnyro Čarlstone aštuntfinalių rezultatai:

1-Caroline Wozniacki (Danija) – 15-Barbora Zahlavova-Strycova (Čekija) 7:6 (8:6), 7:6 (11:9);
Jelena Vesnina (Rusija) - 2-Samantha Stosur (Australija) 6:4, 6:1;
3-Jelena Jankovič (Serbija) - Chanelle Scheepers (PAR) 6:2, 6:2;
12-Julia Goerges (Vokietija) – 5-Shahar Peer (Izraelis) 6:2, 6:3;
6-Yanina Wickmayer (Belgija) – Anna Tatišvili (Gruzija) 6:4, 7:5;
11-Peng Shuai (Kinija) – 7-Nadežda Petrova (Rusija) 6:3, 5:7, 6:2;
Christina McHale (JAV) - 10-Daniela Hantuchova (Slovakija) 7:6 (7:3), 6:1;
Sania Mirza (Indija) - Sabine Lisicki (Vokietija) 6:4, 6:4.

Ketvirtfinalių poros:

1-Caroline Wozniacki (Danija) - 6-Yanina Wickmayer (Belgija);
3-Jelena Jankovič (Serbija) - Christina McHale (JAV);
11-Peng Shuai (Kinija) - Sania Mirza (Indija);
12-Julia Goerges (Vokietija) - Jelena Vesnina (Rusija).

Be pagrindinio prizo, turnyro nugalėtoja gaus 111 tūkst. JAV dolerių čekį bei 470 WTA klasifikacijos taškų.

Vyrų turnyre Hjustone į ketvirtfinalį pateko pirma raketė M.Fishas

Jungtinių Valstijų mieste Hjustone tęsiasi ATP serijos „US Clay Court championships“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 442,5 tūkst. JAV dolerių. Pergalės aštuntfinalyje iškovojo visi didesnio meistriškumo tenisininkai.

Pirma turnyro raketė amerikietis Mardy Fishas įveikė Albertą Ramosą-Vinolasą iš Ispanijos 6:3, 6:4, o trečiu skirstytas ispanas Guillermo Garcia-Lopez nugalėjo indą Somdevą Devvarmaną 6:4, 6:1.

Vyrai turnyro Hjustone aštuntfinalio rezultatai:

1-Mardy Fish (JAV) - Albert Ramos-Vinolas (Ispanija) 6:3, 6:4;
3-Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija) – Somdev Devvarman (Indija) 6:4, 6:1;
6-Kei Nishikori (Japonija) – Igor Andrejev (Rusija) 6:3, 6:3.
7-Pablo Cuevas (Urugvajus) – James Blake (JAV) 7:5, 6:1.

1-Mardy Fish (JAV) - 6-Kei Nishikori (Japonija);
3-Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija) - 7-Pablo Cuevas (Urugvajus);
4-John Isner (JAV) - Ivo Karlovič (Kroatija);
Teimuraz Gabašvili (Rusija) - Ryan Sweeting (JAV).

Turnyro nugalėtojui be pagrindinio prizo bus įteiktas 80,65 tūkst, JAV dolerių čekis ir jis uždirbs 250 ATP reitingo taškų.