Trečiadienį sužaistos dvejos „Iššūkio taurės“ rungtynės. Vilniuje vykusioje dvikovoje Utenos „HC Utena“ nesugebėjo tinkamai pasipriešinti aikštelės šeimininkams Vilniaus „VHC Šviesa“ rankininkams. Per prmąjį kėlinį vilniečiai įgijo 9 įvarčių pranašumą (17:8), kuris leido komandai po pertraukos jaustis kur kas ramiau.

Antrąjį kėlinį Utenos „HC Utena“ vyrai pradėjo labiau susikaupę ir žaidė daug greitesnį žaidimą nei pirmajame. Tačiau puikus Vilniaus „VHC Šviesa“ komandos žaidėjo Domanto Čiuplinsko žaidimas neleido perimti uteniškiams rungtynių iniciatyvos į savas rankas.

Artėjant susitikimui link pabaigos, vilniečiai jau visiškai kontroliavo rungtynių tempą, kuris leido komandai laimėti rungtynes įtikinamu rezultatu 32:21.

„Rungtynes pradėjome susikaupę, neleidome varžovams mesti iš dėkingų padėčių, manau, tai ir lėmė, kad komanda solidžiu skirtumu laimėjo pirmąjį kėlinį. Antrąjį kėlinį pradėjome atsipalaidavę, uteniškiams pavyko priartėti, bet mums suaktyvinus gynybą rungtynių svertai buvo atstatyti. Šeštadienį žaisime su Šiaulių „Universiteto-Diringos“ komanda, tikimės atkaklios kovos ir, žinoma, pergalės“, – sakė Vilniaus „VHC Šviesa“ komandos žaidėjas Valdas Drabavičius.

„Į Vilnių atvažiavome be savo komandos lyderių Mindaugo Agurkio ir Martyno Paukštės, be šių žmonių buvo sunku pasiekti pergalę prieš vilniečius. Antrajame kėlinyje stengėmės išvengti klaidų, žaidėme susikaupę ir tai padėjo sušvelninti rezultatą, bet puikus „Šviesos“ komandinis žaidimas atstatė jų įgytą pranašumą pirmajame kėlinyje. Manau, namų aikštelėje prieš vilniečius pavyks kur kas geriau pakovoti“, – tikino „HC Utena“ komandos žaidėjas Tomas Čiužas.

„VHC Šviesa“: Domantas Čiuplinskas 14 įvarčių, Valdas Drabavičius 4, Vaidas Trainavičius, Šarūnas Šeduikis ir Tomas Bernatavičius po 3, Skirmantas Plėta 2, Tadas Jurelevičius, Artūras Švilpa, Dainius Kliorė ir Mindaugas Sukackas po 1.

„HC Utena“: Tomas Čiužas 6, Karolis Vilutis ir Arūnas Urbonas po 5, Tadas Mikuckas 2, Mindaugas Urbonas, Marius Deveikis ir Andrius Ugianskis po 1.

Kitose „Iššūkio taurės“ rungtynėse tarp Panevėžio HC „Grifas“-KKSC ir Varėnos „Ūlos“ komandų varėniškiams pavyko reabilituotis po patirtos nesėkmės savaitgalį prieš Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus. Nors po pirmo kėlinio turėdami tik minimalų 1 įvarčio pranašumą (10:9), „Ūlos“ rankininkai įveikė savo aponentus iš Panevėžio rezultatu 22:17.

HC „Grifas“-KKSC: Irmantas Asakavičius 6, Edvinas Vorobjovas ir Deividas Miškinis po 3, Dainius Linkevičius ir Romanas Aidukas po 2, Egidijus Mikeliūnas 1.

„Ūla“: Gediminas Barysas 8, Gražvydas Sereičikas 6, Evaldas Griežė 3, Laurynas Plytnikas ir Kęstutis Krisiulevičius po 2, Augustas Šimukonis 1.