Varžovams pirmaujant 4:2, Danielius Bogdziulis (42:13) būtų realizavęs baudinį.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Andrejus Istominas (02:19, 59:41) ir Aleksejus Janiševskis (38:32, 43:49), po vieną - Sevastjanas Karpenko (29:48) bei Pavelas Padakinas (37:32).

Antrą vietą su 11 taškų užėmė Olandijos ekipa, šeštadienį 9:2 (1:0, 3:2, 5:0) sutriuškinusi Belgijos ekipą, kuri patyrė visus penkis pralaimėjimus ir ateinantį sezoną žais III divizione.

Mače dėl ketvirtos vietos Ispanijos rinktinė 4:2 (0:0, 3:0, 1:2) nugalėjo Kinijos bendraamžius.

Galutinė turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Pralaimėjo kovą dėl aukso

Ukrainos rinktinė užtikrinta pergalė 6:2 dar bent metams nukėlė viltis grįžti į pirmą divizioną. Tačiau komandos vyriausias treneris Andrejus Jadkauskas neatrodė labai nusiminęs.

„Kiekvienas pralaimėjimas skaudus, bet savo tikslą pasiekėme – iškovojome medalį. Gamtos neapgausi. Buvome per jauni, kad įveiktume ukrainiečius. Trečiame kėlinyje jėgos baigėsi ir nebegalėjome jų pavyti. Įvykdėme ir dar vieną tikslą – peržiūrėjome jaunimą, visus 1994-95 metų gimimo žaidėjus. Jie pasirodė puikiai, ne vienam priekaištų neturiu. Panašu, kad kitais metais galėsime tvirtai kovoti dėl patekimo į I divizioną“ –, kalbėjo treneris.

Tuo tarpu komandos kapitonas aštuoniolikmetis Aivaras Bendžius neatrodė labai laimingas:

„Gaila, paskutiniai metai, o iki aukso pritrūko labai nedaug. Ypač skaudus buvo pralaimėjimas olandams, kainavęs sidabrą mums. Bet ką padarysi, komanda buvo labai jauna“, – kalbėjo žaidėjas, kuris vos grįžęs keliaus į pagrindinės, vyrų rinktinės treniruočių stovyklą.

Rungtynės

Pirmą įvartį ukrainiečiai pelnė jau trečią rungtynių minutę (02:19). Donatą Žukovą nuginkluoja ukrainietis A. Istonovas.
Lietuvos rinktinės žaidėjams niekaip nepavyksta pramušti ukrainiečių gynybos, nors progų atakuoti ir susikuria.

Antrą kėlinį Lietuvos komanda pradeda keturiese, tačiau atsilaiko. Netrukus griaunamas link varžovų vartų prasiveržęs Mantas Marcinkevičius, vėliau Lietuvos rinktinės trenerių paskelbtas geriausiu rungtynių žaidėju, arbitras iškelia ranką ir fiksuoja pražangą, tačiau žaidimo nestabdo – leidžia lietuviams pabaigti ataką. Pasipila viena smūgis po kito ir Mauras Baltrukonis pramušą ukrainiečių gynybą (29:40).

Tačiau džiaugtis ilgai lietuviams netenka. Jau po aštuonių sekundžių Ukrainiečiai grąžina turėtą pranašumą. rezultatas tampa 2:1. Negana to, varžovai per kėlinį spėja pasižymėti dar du kartus (37:32 ir 38:32).

Lietuviai trečiame kėlinyje užspaudžia varžovus ir dažnai smūgiuoja į varžovų vartus. Ukrainiečiai pradeda vilkinti žaidimą ir rungtynių arbitras skiria nuobaudą – bulitą (baudinį).

D. Bogdziulis jo nerealizuoja, tačiau netrukus ištaiso savo klaidą. Kitos atakos metu perduoda Dominykui Deksniui, kuris taikliai smūgiuoja pro vartus palikusį ukrainiečių vartininką (43:37).

Tačiau po dvylikos sekundžių rezultatas tampa 2:5. Keičiasi lietuvių vartininkai, aikštėje pasirodi Simas Baltrūnas.

Iki rungtynių pabaigos likus 20 sek. ukrainiečiai paprašo minutės pertraukėlės, po kurios atkovoja ritulį ir A. Istomonovas įtvirtina pergalę - 2:6.