Pirmas įvartis į kauniečių vartus krito jau dešimtą minutę, kai nuo gynėjų pabėgęs pasižymėjo T. Markevičius. Įpusėjus pirmam kėliniui, rezultatą padvigubino A. Kučys – puikiu smūgiu jis nukreipė kamuolį į viršutinį varžovų vartų kampą.

Prasidėjus antrai susitikimo pusei „Ekranas“ trečią kartą nuginklavo FBK „Kauno“ vartininką, kai po T. Markevičiaus perdavimo įmušė E. Varnas. Netrukus už paskutinės vilties pražangą prieš Ramūną Radavičių aikštę priverstas palikti buvo kauniečių gynėjas A. Sanajevas.

„Ekranui“ tai buvo trečia pergalė Lietuvos pirmenybėse iš eilės, o FBK „Kaunas“ visus tris kartus pralaimėjo.

„Tauras” ir „Kruoja“ įvarčių neįmušė

Pirmose šeštadienio rungtynėse Gargždų stadione Tauragės „Tauras“ priėmė Pakruojo „Kruoją“. Ekipoms nepavyko pademonstruoti akiai malonaus atakuojančio futbolo. Pirmame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko įgyti aiškios persvaros ir pavojingų momentų prie vienų ir kitų vartų beveik nebuvo.

Antros susitikimo pusės pradžioje iniciatyvą į savo rankas bandė perimti „Tauras“, bet pakruojiečiams pavyko gerai apsiginti. Antrame kėlinyje komandoms ir toliau sunkiai sekėsi kurti pavojingus momentus ir susitikimas baigėsi be įvarčių.

„Banga“ nugalėjo „Šiaulius“

Gargžduose vietos „Banga“ priėmė „Šiaulius“ ir nugalėjo varžovus 3:1 (1:1). Dvikovą ekipos pradėjo aktyviai ir jau pirmame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais. Aikštės šeimininkus 18-ą minutę į priekį išvedė Andrius Lipskis.

Kiek vėliau svečiai rezultatą išlygino. Baudos aikštelės prieigose „Bangos“ futbolininkas nugriovė varžovą, o Rytis Leliūga puikiu baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Antroje rungtynių pusėje geriau sekėsi “Bangai”. Greitos atakos metu Marijanas Choružis perdavė kamuolį baudos aikštelėje buvusiam Ignui Bagdonui, o pastarasis smūgiu galva išvedė savo ekipą į priekį - 2:1. Gargždų futbolininkai ir toliau rengė pavojingas kontratakas ir tai pasiteisino. Per vieną jų šiaulietis Deividas Lunskis savo baudos aikštelėje pargriovė varžovą ir buvo pašalintas iš aikštės. Teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį realizavo Gajus Kulbis - 3:1.

„Sūduva“ laimėjo prieš „Mažeikius“

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje priėmė Mažeikių „Mažeikius“ ir nugalėjo svečius rezultatu 3:0 (0:0). Lemiamą persvarą marijampoliečiai įgijo antro kėlinio viduryje, kai du įvarčius vieną po kito pasiekė Tomas Ražanauskas ir Ričardas Beniušis. „Sūduvos“ pergalę 90-ą minutę įtvirtino Tadas Eliošius.

„Ekranas“ 3 - 0 FBK „Kaunas“

10' Tadas Markevičius [1 - 0]
25' Aurimas Kučys [2 - 0]
52' Egidijus Varnas [3 - 0]

52' Andrius Sanajevas (FBK „Kaunas“) - raudona kortelė

„Tauras“ 0 – 0 „Kruoja“

„Banga“ 3 – 1 „Šiauliai“

18' Andrius Lipskis [1 - 0]
26' Rytis Leliūga [1 - 1]
73' Ignas Bagdonas [2 - 1]
86' Gajus Kulbis [3 - 1]

85' Deividas Lunskis („Šiauliai“) - raudona kortelė

„Sūduva“ 3 - 0 „Mažeikiai“

71' Tomas Ražanauskas [1 - 0]
73' Ričardas Beniušis [2 - 0]
90' Tadas Eliošius [3 - 0]