Nugalėtojams keturis įvarčius pelnė Aimas Fiscevas (08:14, 21:58, 38:04 ir 53:31 min.), po tris kartus pasižymėjo Danielius Nomanovas (02:06, 14:00 ir 17:49) bei Mauras Baltrukonis (09:28, 11:08 ir 25:01), dukart varžovų vartininką nuginklavo Aivaras Bendžius (00:40 ir 12:36), po vieną – Ugnius Čižas (37:36), Dominykas Deksnys (38:50) ir Mantas Marcinkevičius (48:05).

Jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai į belgų vartus metė net 75 kartus, o varžovai mūsiškius atakavo vos 4 sykius. Belgijos sportininkai „uždirbo“ 46 baudos minutes, lietuviai – tik 4.

Geriausių rungtynių žaidėju paskelbtas Rokas Bacevičius.

„Mes su treneriu (A. Jadkausku) tęsėm savo pradėtą darbą treniruočių metu ir pasiekėm patį piką. Dabar tik svarbu stebėti žaidėjų sveikatą – pulsą, jo pokyčius, nes rungtynės vyko dideliu tempu“, – kalbėjo
antrasis komandos treneris Genadijus Kutarsovas.

Vyriausiasis komandos treneris A. Jadkauskas galvojo panašiai.

„Mes pasiekėm savo piką, įgavom gerą formą, bet, kas svarbiausia, vyrai pajuto kraujo skonį. Užvkar tokias pat rungtynes, kai visą mačą dominavome, pralaimėjome olandams. Šiandien vaikinai išėjo pikti ir pasiėmė pergalę. Tikiu, kad taip žaisime ir toliau, o taip žaidžiant, kaip šiandien, nebaisios nei Ukrainos, nei Kinijos komandos“, – sakė strategas.

Pirmose rungtynėse Lietuvos rinktinė 5:3 nugalėjo ispanus, o antrame susitikime 3:4 nusileido olandams.

Kitas rungtynes lietuviai ketvirtadienį žais su Kinijos ekipa, o paskutiniame mače šeštadienį kovos su Ukraina.

Kinai trečiadienį net 1:18 (0:4, 1:4, 0:10) pralaimėjo ukrainiečiams, o dar viename mače Olandija po pratęsimo 2:1 palaužė ispanus (1:0, 0:0, 0:1, 1:0).

Pirmą vietą čempionate iškovojusi rinktinė iškops į I divizioną, o paskutinė komanda kris žemyn. Pernai iš I diviziono iškritę lietuviai prieš varžybas neslėpė ambicijų kautis dėl sugrįžimo.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, pergalės po pratęsimų, pralaimėjimai po pratęsimų, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)